12 مدل بهترین کاندوم فضایی برای آمیزشی سالم و بیاد ماندنی

 • 20 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • رخساره کاظمی

کاندوم فضایی علاوه بر شکل و ظاهری متفاوتی که با سایر مدل های کاندوم دارد از نظر میزان لذت جنسی هم با انواع دیگر آن متفاوت است. این شکل و ظاهر جدید باعث ایجاد احساس های تازه ای در روابط زناشویی زن و شوهر می شود و تجربه جدیدی را برای آن ها به ارمغان می آورد.
یک رابطه کامل و پر از رضایت زمانی برای شرکای زندگی اتفاق می افتد که هر دو شریک بتوانند به صورت کامل ارضا شوند. این محصول فضایی وسیله ای متفاوت است که رضایت و کیفیت رابطه زن و شوهر را افزایش می دهد و آنها را در رسیدن به ارضای کامل کمک می کند.

کاندوم فضایی چیست؟

باور این مساله برای خیلی افراد سخت است که این متفاوت بودن شکل این وسیله مراقبت جنسی تا چه اندازه در افزایش میل جنسی خانوم ها موثر است. این محصول فضایی همان طور که از نامشان مشخص است، کاملاً متفاوت و متمایز هستند، این محصول با بهره مندی از برجستگی های فوق العاده بزرگ بر روی بدنه ی آن، این قابلیت را دارند که نقطه جی و کلیتوروس را در بانوان به شدت تحریک کنند (G Spot نقطه ای در واژن بانوان است که باعث تحریک جنسی او می شود) به همین خاطر، این وسیله حس قدرت و توانمندی بیشتری را به مردان می دهد و به دلیل توانایی بالایی که در رابطه جنسی به مرد می دهد، به کاندومهای طلایی معروفند.
نکته بسیار مهم در مورد این وسیله فضایی آن است که بسیاری از بانوان که به دلایل مختلف تا به حال هرگز تجربه ارگاسم (اوج لذت جنسی است که بسیاری از زنان آن را تجربه نکرده اند) را نداشته اند با این نوع از وسیله مراقبت جنسی برای اولین بار به ارگاسم رسیده اند. به همین خاطر مردانی که با این نوع از وسیله تجربه جنسی را به همسر خود می دهند، رضایت بسیار بالایی را در همسرشان ایجاد می کنند.

همچنین این محصول فضایی می توانند از لحاظ ذهنی آقایان را برای تحریک پذیری مناسب آماده کند و با این کار جلوی زودانزالی شایعی که بین مردان وجود دارد را بگیرد. در واقع اینچنین محصولی می تواند زمان و نحوه انزال را با شریک جنسی هماهنگ و به صورت کنترل شده ای در بیاورد.

کاندوم فضایی
انواع کاندوم فضایی:

مدل چرخشی

کاندوم فضایی چرخشی، به دلیل قطر و نوع طراحی و دارای حلقه های مارپیچ مانند برای یک رابطه جنسی حرفه ای بین زوج و زوجه توصیه می شود. مدل فضایی چرخشی در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطکاک و ضربه لذت بخشی را برای زوجه ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز در مرد بسیار لذت بخش خواهد بود. بهتر است ترجیحاً برای بانوانی که اولین رابطۀ جنسی شان را تجربه می کنند به دلیل قدرت بالایی که دارند، استفاده نشوند اما برای استفاده با خانم هایی که تجربه ی رابطه ی جنسی را قبلاً داشته اند، گزینه ای طلایی و فوق العاده هستند.

سر تا سر این وسیله جنسی براي تحریک بیش تر نقاط حساس واژن ایجاد شده و خار آن در دور کمرش به صورت حلقه ای و مارپیچ آمده است که موجب نهایت لذت بانوان مي شود، همچنين می توان پیشنهاد داد که هر زن و شوهری باید حداقل یکبار آن را امتحان کنند.

پیشنهاد:
12 مدل بهترین کاندوم فضایی برای آمیزشی سالم و بیاد ماندنی
آمیزشی سالم و بیاد ماندنی”]

ویژگی های کاندوم فضایی چرخشی:

 1. حداکثر تحریک و لذت جنسی بیشتر در بانوان.
 2. حجیم کننده آلت مردانه به دلیل وجود برجستگی های زخیم.
 3. دارای خارهای برجسته نرم از جنس لاتکس بر روی بدنه و نوک آن.
 4.  تحریک کننده نقطه جی (G-spot) که باعث ایجاد تجربه واقعی ارگاسم خواهد شد.
 5. دارای لاتکس چرب و شفاف با مخزن ذخیره، استفاده از این وسیله بدون چرب کننده اصلاً توصیه نمی شود، به همین دلیل پس از آزمایش های صورت گرفته در لابراتوار این وسیله به دلیل قدرت بالایی که دارد، تنها با چرب کننده تولید می شود

کاندوم فضایی طوقی

مدل فضایی طوقی روی بدنه اش تعداد خيلي زيادي خار درشت وجود دارد . همچنين بر روی نوک ذخیره اش هم دو شاخک طراحی شده است. این نام برگرفته از نوعی کبوتر طوقی است که در قسمت گردن دارای پرهای زیادی است. در این وسیله فضایی نیز در قسمت گردن دارای تعداد زیادی برجستگی یا به اصطلاح خار است که تعداد زیاد آن ها و برجستگی بیشتر این خارها نسبت به انواع خاردار دیگر سبب شده است که با دیواره واژن بیشتر تماس داشته باشد و تحریک پذیری را بالا ببرد.

رسیدن به ارگاسم با تحریک نقطه جی در زنان یک حس برانگیختگی متفاوت را به زن منتقل می کند. حضور خارهای فراوان و برجسته در ناحیه گردن و نوک این محصول سبب می شود پس از ورود به واژن تمام نقاط حساس را لمس و تحریک کند و با توجه به این که رسیدن به ارگاسم برای زنان کمی به سختی صورت می گیرد می توان گفت با استفاده از این نوع فضایی شانس رسیدن به ارگاسم بسیار بیشتر شده و رضایت بخشی از رابطه جنسی را به همراه دارد.

کاندوم فضایی اره ماهی

این محصول با دندانه های بسیار بزرگ و نقطه های برجسته در کنار دندانه ها، تجربه ی اوج لذت جنسی را به شما و همسرتان هدیه مي دهد.

کاندوم فضایی دکمه دار

محصول فضایی دکمه دار دارای نقاط برجسته فراوانی در سر تا سر این وسیله است، اما نباید این مدل را با نوع خاردار اشتباه گرفت. این مدلهای دکمه ای دارای نقاط فوق برجسته ای هستند که به آسودگی می توانند نقطه جی بانوان را تحریک کنند و سبب افزایش رضایت جنسی موقع برقراری رابطه شوند.

کاندوم فضایی شمشیری

وسیله جنسی فضایی شمشیری شکل، زائده های بلندي از جنس لاتکس در رأس آن قرار دارند. این مدل فضایی به نحوه فوق العاده ای می تواند ناحیه کلیتوریس را تحریک کرده و تعداد دفعات ارگاسم را در بانوان افزایش دهد.

کاندوم فضایی

روش استفاده از کاندوم فضایی

این مدل اصلاً تفاوتی در روش پوشیدن آن با انواع ديگر ندارد. ولی در نظر داشته باشید که خود را براي یک شب دل انگیز با همسرتان محیا کنید، به دلیل آن که این محصول موجب خشنودی هردوی شما خواهد شد و سبب حس قدرت و اعتماد به نفس مردانه در زمان روابط زناشویی مي شود.

پیشنهاد:
18 مدل بهترین کاندوم تاخیری برای آمیزشی سالم و بیاد ماندنی

کاندوم فضایی چگونه باعث افزایش تحریک زنان می شود؟

امروزه یکی از مشکلاتی که زنان با آن مواجه هستند گشاد بودن واژن بعد از زایمان طبیعی و یا گشاد بودن واژن به صورت مادرزادی است. این مشکل باعث می شود که هنگام رابطه جنسی تحریک پذیری و برخورد با دیواره واژن کمتر شده و در نتیجه اکثر زنان اوج لذت جنسی و ارگاسم را تجربه نکنند. از طرفی دیگر گروهی از زنان برای رسیدن به ارگاسم و لذت جنسی کافی نیاز به تحریک شدن فیزیکی بیشتری دارند که با تماس بیشتر دیواره های واژن این امر رخ می دهد.

کاندوم فضایی یا Spike Condoms با هدف ایجاد تحریک بیشتر در زنانی که به دلیل تعدد روابط واژنی یا زایمان دچار گشادی واژن شده‌اند طراحی و تولید می‌شوند. در سال‌های اخیر این نوع از کاندوم طرفداران زیادی را جذب خود کرده است و علیرغم قیمت نسبتا بالای آن در مقایسه با سایر کاندوم‌های لاتکس مشتریان فراوانی دارد.

این وسیله با استفاده از خارهای فراوان و برجسته سبب بزرگ شدن آلت تناسلی مردان می شود که همین امر تماس و تحریک بیشتر دیواره های واژن را سبب می شود و باعث بیشتر شدن لذت جنسی می شود. خارهای بسیار بزرگ روی این نوع با ایجاد تحریک در نقطه جی تاثیر بسزایی روی رسیدن زنان به اورگاسم در رابطه واژنی می‌تواند داشته باشد و همچنین می‌تواند حس رابطه را به زنانی که به دلیل گشادی واژن از رابطه واژنی لذت نمی برند، برگرداند.

راهنمای خرید کاندوم فضایی:

برخی ازین محصول موجود در بازار دارای حالتی تبلیغی و صرفا به منزله نوعی سرگرمی هستند و اگر دقت شود حتی از انجام وظیفه اصلی این محصول ، که پیشگیری از بارداری ناخواسته و مبتلا نشدن به بیمارهای مقاربتی است، نیز ناتوان می باشند.
ولی با خرید مطمئن و آشنایی کامل با این وسیله فضایی می توانید نوع بهتر و مرغوب تری از آن را خریداری کنید و تجربه جدیدی را در رابطه مقاربتی خود تجربه نمایید.
این محصول دارای تنوع بسیار زیاد و عجیب غریبی در بازار است که ممکن است شما را در هنگام خرید کمی گیج کند. برای اینکه انتخابی درست داشته باشید ما به شما توصیه می کنیم حتما در زمان خرید به نوشته تاییدیه FDA بر روی بسته این محصول فضایی توجه کنید و حتما از به پایان نرسیدن تاریخ انقضای بسته اطمینان حاصل کنید.

با خرید این وسیله فضایی که خارهایی بزرگ و برجسته چند میلیمتری دارد، می توانید رابطه ای خاص و متمایز که لذت جنسی بالایی را ایجاد خواهد کرد، را تجربه کنید.

دیجی

لیست محصولات منتخب

کاندوم فضایی و شیاردار دیزارو مدل fresh mojito بسته 12 عددی

این محصول خاردار دارای خارهای آناتومیک جهت تحریک حداکثری G spot می باشد.

۲۲,۰۰۰ تومان

کاندوم فضایی اورز مدل Dotted بسته 12 عددی

این محصول خاردار حاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد می باشد. همچنین باعث تحریک فیزیکی توسط خارهای آناتومیک جهت تحریک G spot می شود. دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر است.
۱۲,۷۰۰ تومان

کاندوم فضایی کاپوت مدل Energy بسته 12 عددی به همراه یک عدد کاندوم Good Life

این محصول خاردار دارای لوبریکنت LA و NI برای تحریک بیشتر می باشد دارای ماده موثر تاخیری
بسیار نازک و مقاوم می باشد به همراه یک عدد محصول Good Life
۱۹,۴۰۰ تومان

کاندوم فضایی کاپوت مدل Micro Thin بسته 12 عددی به همراه یک عدد کاندوم Good Life

این محصول نازک با لاتکس بسیار نرم و محکم باعث تحریک فوق العاده می شود و دارای لوبریکنت فوق العاده روان. به همراه رایحه مطبوع برای افزایش لذت جنسی به همراه یک عدد محصول Good Life

۱۵,۹۰۰ تومان

کاندوم فضایی کاپوت مدل Lady Orgasm بسته 12 عددی به همراه یک عدد کاندوم Good Life

تحریک کننده بانوان به وسیله لوبریکنت و باعث لذت آمیزش طولانی به وسیله ماده موثر تاخیری می شود به همراه یک عدد محصول Good Life
۵۴,۱۵۰ تومان

کاندوم فضایی کاپوت مدل Energy-Delay بسته 12 عددی به همراه یک عدد کاندوم Good Life

این محصول باعث بیشترین تحریک با ایجاد 6 نقطه بسیار نازک در لاتکس منطبق بر نقطه های حساس در آلت مردان. به همراه یک عدد کاندوم Good Life

 

۳۳,۹۰۰ تومان

گودلایف مدل انار فضایی tight And dotted بسته 12 عددی

این محصول ساخت مالزی است تاخیری بسیار نازک و تنگ کننده جهت لذت مضاعف می باشد. همچنین تست شده با دستگاه الکترونیکی.

۳۰,۰۰۰ تومان

کاندوم فضایی ریلکس مدل DOTTED کد R37 بسته 12 عددی

این محصول بسیار نازک خاردار و شیاردار حاوی روان کننده ی WATER BASE می باشد و  فوق العاده نازک خاردار و حلقه ای ریلکس RELAX DOTTED و مقاوم دارای برامدگی حلقه ای و نقطه دار از ابتذا تا انتها می باشد.

۲۵,۹۰۰ تومان

کاندوم لمورکس مدل فضایی و تاخیری مجموعه 4 عددی

این محصول  تاخیری و خاردار است و دارای 4 بسته کاندوم 3 عددی خاردار تاخیری می باشد.
۲۵,۰۰۰ تومان

کاندوم فضایی کرونت مدل Golden بسته 12 عددی

این مدل خاردار و شیاردار است که به کاندوم فضایی نیز معروف می باشد و همچنین تحریک کننده و دارای ماده موثر تاخیری برای همزمانی ارگاسم می باشد.
این محصول خاردار بیشترین احساس جنسی را برای شما به ارمغان می آورد.
۱۸,۰۰۰ تومان

کاندوم لمورکس مدل فضایی و خط دار بسته 12 عددی

این محصول تاخیری، خاردار، شیاردار فضایی می باشد. همچنین حاوی ماده بنزوکایین جهت لذت بیشتر در رابطه است.

۱۹,۰۰۰ تومان

لمورکس مدل فضایی و شیاردار تاخیری بسته 12 عددی به همراه کاندوم مدل خاردار بسته 3 عددی

محصول تاخیری، خاردار، شیاردار فضایی می باشد.
این مجموعه 2 بسته ای شامل 12 عددی خاردار شیاردار تاخیری و 3 عددی خاردار تاخیری لمورکس می باشد.
۳۱,۱۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب کامان مدل ALOE VERA SHINE

  31,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب لابلو مدل Watermelon Shine

  65,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب دکتر ژیلا مدل B01 وزن 12 گرم

  14,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب نئودرم مدل Soothing Repair حجم 15 میلی لیتر

  28,200 تومان
  نمایش ویژگیها
 • بالم لب

  بالم لب مرو مدل Mini بسته ۳ عددی

  18,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب آرت دکو مدل Soft شماره 12

  129,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب لورآل سری Infaillible شماره 103

  نمایش ویژگیها
 • خط لب

  مداد لب سوپرتاچ شماره 09

  19,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز شماره 519

  29,500 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب بورژوآ مدل Levres Contour شماره 21

  120,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  35,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز مدل DREAM شماره 502

  32,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه