معرفی 34 مدل بهترین پاک کننده آرایش صورت با کیفیت عالی

 • 25 مرداد 1399
 • 0 نظر
 • رخساره کاظمی

همانطور که می دانید صابون ها به دلیل PH بالایی که دارند برای پوست مضر هستند و اصلا مناسب شستشوی صورت نیستند. به همین دلیل شرکت های آرایشی بهداشتی انواع مختلف شوینده و پاک کننده آرایش صورت مانند فوم ها، ژل های شستشو، تونرها، شیرپاک کن ها، کرمی کلینزر ها و پن ها تولید و به بازار عرضه کردند. به هر کدام از انواع شوینده ها Cleaner گفته می شود.

هریک ازشوینده ها کاربرد خاصی دارد و برای افراد با مشخصات پوستی و سن متفاوت فرموله شده است. در این مطلب انواع شوینده صورت را به شما معرفی خواهیم کرد:

انواع مختلف شوینده صورت

بهترین پاک کننده آرایش صورت

 

چگونه بهترین پاک کننده آرایش صورت را انتخاب کنیم؟

انواع پاک کننده ها و شوینده های صورت:

در متن کوتاهی که پیش روی شماست، خیلی ساده تفاوت انواع پاک کننده ها و شوینده های صورت را توضیح داده ایم. توصیه می‌کنیم حتماً متن زیر را بخوانید تا برای شستشوی صورت خود تصمیم بهتری بگیرید و بتوانید شوینده های مخصوص نوع پوستتان را انتخاب کنید.
این نکته را فراموش نکنید که در بازار شوینده های متفاوتی برای هر نوع پوست بصورت جداگانه وجود دارد. بنابراین در هنگام خرید دقت کنید که فوم یا ژل مخصوص نوع پوست خودتان را خریداری کنید.

تفاوت آرایش پاک کن با پاک کننده صورت:

بیشتر اوقات این دو اصطلاح به جای هم به کار می‌روند، اما هر یک از اینها، مزیت‌های خاص خودشان را دارند. پس، آرایش پاک کن را نباید با پاک کننده صورت اشتباه بگیرید. اگر به نام این دو محصول هم دقت کنیم، متوجه می شویم که با هم متفاوتند. برای انتخاب بهترین شوینده صورت ، ابتدا باید تفاوت این دو را بدانید.

آرایش پاک کن (پاک کننده آرایش صورت):

این محصول‌ برای پاک کردن آرایش پایه، انواع کرم پودر، رژ گونه، کانسیلر (کرم پوشش دهنده دور چشم)، سایه چشم، رژ و کرم پودر از پوستتان مفید است. آرایش پاک کن‌ها انواع مختلفی دارند. اما بهترین پاک کننده آرایش، آن است که بتواند آرایش شما را بدون از بین بردن چربی‌های طبیعی صورتتان، به طور کامل تمیز و محو کنند.

پاک کننده صورت

هدف اصلی انواع پاک کننده‌ آرایش صورت، از بین بردن آلودگی، عرق، سبوم و ناخالصی هایی است که منافذ پوست را مسدود می کنند. اگر از شوینده صورت استفاده کنید این آلودگی‌ها قبل از اینکه، با باکتری‌ها ترکیب شوند و آسیب جدی به پوست شما وارد شود، زدوده می‌شوند.

پاک کننده ها در شکل، اندازه و انواع مختلفی استفاده می شوند، مثل فوم، ژل، روغن، کرم، بالم و لایه بردار. بهترین شوینده ، محصولی است که متناسب با نوع پوست شما باشد. در واقع، پاک کننده‌های پوست بر اساس انواع پوست طراحی می‌شوند. پس، برای هر نوع پوست، شوینده ی مخصوصی وجود دارد.

پیشنهاد:
34 مدل بهترین برند های رژگونه

روش شستشوی دو مرحله‌ای:

متخصصان پوست می گویند بهترین روش شستشوی صورت، شستشوی دو مرحله ای (double cleansing) آن است. در این روش هم از آرایش پاک کن استفاده می‌شود، هم پاک کننده.

این نوع شستشو تضمین می کند که تمام ذره های آلودگی و آرایش، به طور مؤثر و کامل از پوست شما تمیز شوند.

در روش شستشوی دو مرحله ای، اول، باید آرایشتان را با محلول آرایش پاک کن یا دستمال مرطوب پاک کننده آرایش، تمیز کنید. بعد، با شوینده صورت مورد علاقه ی خود کارتان را ادامه دهید. با این کار می توانید مطمئن شوید، تمام ذره های مواد آرایشی و آلودگی از پوستتان محو شده اند.

در ادامه، انواع آرایش پاک کن و پاک کننده‌های آرایش را به شما معرفی می کنیم. خواهید دید وقتی هر دو این‌ها را با هم استفاده کنید، هم رطوبت طبیعی پوستتان حفظ می شود، هم پوستتان تمیز و درخشان می شود.

پاک کننده آرایش صورت

کاربرد شوینده آرایش (پاک کننده آرایش صورت):

هر کدام از انواع شوینده ها کاربرد خاصی دارند. در اینجا به انواع پاک کننده آرایش صورت اشاره می کنیم و بطور خلاصه کاربرد هر کدام را بیان می کنیم:

1– ژل شستشو

ژل های شستشو شفافند و همان طور که از نامشان مشخص است، شبیه ژله هستند. ژل های شستشو شامل ترکیباتی است که ویسکوز هستند و بافت ژلی و لزجی به محصول می دهند. با وجود اینکه این محصولات پس از استفاده با آب آبکشی می شوند، ولی تا حدی فیلمی نازک بر روی صورت بجا می گذارند و در نهایت نرمی بجا می گذارند.
بافت ژلی دارند که باید بر روی پوست مرطوب زده شود. با مالش بر روی پوست صورت، کف ایجاد می شود. برای پوستهای چرب و حساس مناسب است.

این نوع شوینده‌ ها در اصل برای تمیز کنندگی عمیق پوست طراحی شده اند. برای برطرف کردن انسداد منافذ پوست بسته شده، مؤثرند. چربی اضافه و باکتری هایی را که عامل ایجاد آکنه هستند، از بین می‌برند. ضدعفونی کننده هستند و لایه برداری می‌کنند. ژل شستشو برای افرادی که پوست حساسی دارند مناسب تر از فوم است.

2- فوم ها

فوم ها کاربری راحت تری دارند و به صورت کف از ظرف خارج می شود لذا نیازی به مالش زیاد برای تولید کف ندارند. از این رو کاربری بسیار آسانی دارند و برای زمانی که فرصت کم است مثلا برای مسافرت ها گزینه خوبی است.

اما از نظر فرمولی فوم ها برای تولید کف، میزان سورفاکتانت بیشتری نسبت به ژل ها دارند و کمی خشن تر هستند. از این رو اگر پوست حساسی دارید، بهتر است از فوم ها استفاده نکنید. فوم های شستشوی صورت نه تنها آرایش سبک و آلودگی ها را از روی پوست محو می کند، بلکه موجب نرمی و لطافت پوست هم می شود.

لازم نیست شوینده ها حتماً به شکل فوم باشند تا پوست شما را کاملاً تمیز کنند. ولی، بیشتر افراد فوم ها را برای شستن پوست، ترجیح می دهند. کاربری بسیار آسانی دارند. به دلیل وجود سورفاکتانت بالا، برای پوستهای حساس مناسب نیست.

3- تونر
بعد از شستشوی پوست با آب از تونر برای تکمیل مرحله شستشو استفاده می شود. تونرها آبکی هستند و وارد منافذ پوست می شوند و چربی ها و آلودگی ها و کثیفی های به دام افتاده در منافذ پوست را بیرون می کشند.

4- پاک کننده دوفازی
دوفازی ها برای تمیز کردن آرایش غلیظ چشم استفاده می شوند. حتی آرایش های ضدآب را می توان با پاک کننده های دوفازی پاک کرد.

5- میسلارواتر
میسلارواتر برای پاک کردن آرایش استفاده می شود. زمانی که از کرم های رنگی استفاده می کنید، قبل از شستشوی صورت با آب از میلارواتر برای پاک کردن آرایش پوست صورت استفاده کنید.

6- شیر پاک کن
شیرپاک کن ها به افرادی که پوست نرمال تا خشکی دارند پیشنهاد می شوند. قدرت پاک کنندگی آنها بالاست و یک فیلم نازک و نرمی بر روی پوست بجا می گذارند.

7– پن ها
پن ها از نظر ظاهری مانند صابون هستند ولی صابون نیستند و PH متناسب پوست صورت دارند. پن ها شویندگی تهاجمی دارند و برای افرادی که هنوز تمایل دارند از صابون استفاده کنند مناسب است.

پیشنهاد:
33 مدل بهترین کاندوم کدکس برای آمیزشی سالم و بیاد ماندنی

راهنمای خرید شوینده صورت

این روزها، محصولات زیادی به عنوان برای شستشوی صورت در بازار وجود دارند. هریک از این آنها ادعا می کنند که بهترین شوینده هستند و اگر از آنها استفاده کنید پوستتان بهتر خواهد شد. پس، طبیعی است که در انتخاب تردید کنید.

پوست تاثیر قابل توجهی بر زیبایی دارد. به‌ همین جهت مراقبت از پوست به دغدغه افراد مختلف، به خصوص خانم ها و البته بسیاری از آقایان تبدیل شده است. همان طور که می دانید، اگر پوستتان صاف، یکدست و درخشان نباشد، استفاده از هیچ محصول آرایشی نمی تواند جایگزین آن شود.

محصولات مراقبت از پوست نسبت به چند سال گذشته خیلی پیشرفت کرده اند. این روزها، با تولید محصولاتی مثل میسلار واتر و دستمال مرطوب آرایش، برای پاک کردن صورت نیازی به شستشوی مدام با آب نیست.

همین طور، اگر اهل استفاده از محصولات جدید باشید، روزهایی که پوست و مژه های خود را می کشیدید تا بتوانید آثار ریمل ضد آب خود را تمیز کنید، دیگر تمام شده اند. امروز، پاک کردن آرایش و تمیز کردن پوست خیلی سریع شده است که باعث راحتی ما برای پاکسازی شده است.

اگر تفاوت بین هر نوع پوست را بدانید، گزینه های در دسترس خود را راحت تر بررسی می کنید. در نتیجه، بهترین شوینده صورت خود را ساده تر به دست خواهید آورد. اگر پوستتان معمولی است، می‌توانید هر نوع شوینده ای را که می‌خواهید انتخاب کنید. البته، تا جایی در انتخاب نوع شوینده آزادید که با پوستتان سازگار باشد.

دیجی

لیست محصولات منتخب

ژل شستشو صورت کامان مدل Oily حجم 500 میلی لیتر

ژل شستشو کامان مخصوص پوست‌های چرب، سرشار از آنتی‌‌اکسیدان بوده و در تعدیل چربی و روشن شدن پوستتان بسیار موثر است. این شوینده با حفظ رطوبت و آبرسانی از پیری پوست جلوگیری کرده و باعث جوانسازی می‌شود.

۳۳,۹۰۰ تومان

پد پاک کننده آرایش آی پک کد 1221 بسته 70 عددی

این پد پاک کننده مناسب پوست چرب, خشک, معمولی و حساس می باشد.و برای صورت, چشم, گردن, لب, بدن مناسب است.
دارای خاصیت شاداب کننده و ضد آلودگی می باشد.

۲۰,۵۵۰ تومان

ژل شست و شوی صورت سینره مدل Normal To Dry Skin حجم 200 میلی لیتر

ژل شست‌وشوی صورت سینره حاوی مواد نرم‌کننده و مرطوب کننده طبیعی است که باعث نرم شدن صورت و حفظ رطوبت آن بعد از شست‌وشو می‌شود. عصاره مورینگا موجود در این فرآورده یک لایه محافظ طبیعی بر روی پوست ایجاد کرده و از جذب آلودگی‌ها جلوگیری می کند.

۲۹,۷۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه مدل Oily Skin حجم 150 میلی لیتر

این ژل شستشو مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه است و حاوی عصاره آلوئه‌ورا، دکسپانتنول، گلیسیرین، عصاره انانتیا‌کلرانتا، عصاره بید سفید، زینک-PCA و اولئانولیک اسید می‌باشد که موجب لایه برداری، حذف سلول‌های مرده و آلودگی‌ها می شود.

۷۰,۰۰۰ تومان

اسپری پاک کننده سینره مدل Cleansing Toner حجم 150 میلی لیتر

این محصول تمام نیاز شما را در ارتباط با یک پاک‌کننده رفع می‌کند با به کارگیری عصاره گیاهان و اسانسهای مختلف، در عین حال که پوست را کاملا تمیز و شفاف می نماید، منافذ باز پوست را تنگ کرده تا از ورود آلودگی ها و ذرات معلق به لایه های زیرین جلوگیری نماید.

۳۱,۲۰۰ تومان

ژل شست و شوی صورت سینره مدل Oily Skin حجم 200 میلی لیتر

این ژل شستشو حاوی عصاره مورینگا می باشد که به عنوان محافظی طبیعی روی سطح پوست قرار گرفته و از جذب آلودگی به پوست جلوگیری می کند. وجود مواد تنظیم کننده ترشح چربی و مواد ضد باکتری، این فرآورده را جهت شستشوی پوستهای چرب و آکنه ای ایده آل می سازد.

۲۹,۸۰۰ تومان

تونر پاک کننده الارو مدل Fresh Balancing حجم 200 میلی لیتر

این تونر پاک کننده صورت و آرایش متعادل کننده چربی پوست و مناسب پوست‌های چرب و مستعد آکنه می باشد.

۷۴,۲۹۰ تومان

لوسیون پاک کننده صورت سینره حجم 150 میلی لیتر

مواد موجود در این لوسیون پاک کننده باعث تنظیم pH و مرطوب شدن آن می‌شوند.

۲۷,۹۰۰ تومان

ژل شستشو صورت هیدرودرم مدل Oily Skin مقدار 150 گرم

ژل شستشوی پاک کننده‌ی آرایشی  هیدرودرم برای پوستهای چرب مناسب بوده که از مواد غیر صابونی در آن استفاده شده است. این محصول شامل سبومین پیرکتون اولامین، اسید سالسیلیک، روغن تی‌تری اویل و مواد پاک‌کننده غیرصابونی ملایم و اسیدیته که با پوست سازگاری دارد و از بروز جوش و آکنه جلوگیری می‌کند.

۳۳,۵۶۰ تومان

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش چشم کامان مدل EYE SENSITIVE

پاک کننده کامان که محصول کشور سوییس می باشدحاوی روغن توت شور مخصوص چشم های حساس است که حاوی ویتامین می باشد حتی قادر به پاک کردن ریمل های ضد آب نیز می باشد این محصول به هیچ وجه باعث ناراحتی پوست پلک شما نمی شود.

۷,۷۰۰ تومان

شیر پاک کن سوپکس مدل ALOEVERA حجم 200 میلی لیتر

شیرپاک کن سوپکس مناسب انواع پوستها است که دارای خاصیت
شاداب کننده, ضد آلودگی و نرم کننده، پاک کننده مواد آرایشی می باشد و از تشکیل جوش های صورت و رشد باکتری ها جلوگیری می کند.

۷,۹۶۰ تومان

تونر پاک کننده الارو مدل Comforting And Revitalizing حجم 200 میلی لیتر

تونر پاک کننده الارو محصول فرانسه می باشد که برای احیا کننده و شاداب کننده پوست استفاده می شود این محصول مناسب پوستهای نرمال تا خشک و حساس است و حاوی پرو ویتامین B5 می باشد.

۷۷,۵۰۰ تومان

پاک کننده آرایش چشم مای مدل دو فاز

محلول پاک‌کننده آرایشی مای جهت پاک کردن آرایش چشم ضد آب قابل استفاده است که حاوی PH مناسب و سازگار با اشک چشم است. این محصول چربی از خود بر جای نمی‌گذارد.

۴۵,۰۰۰ تومان

ژل شستشو صورت فیس دوکس مدل Acnesome حجم 200 میلی لیتر

ژل غیر صابونی آکنه زوم صورت فیس دوکس مناسب پوستهای چرب و آکنه دار یک محصول مناسب برای روتین روزانه ی افراد دارای پوست صورت چرب و حساس و ملتهب و دارای جوش در ناحیه صورت هستند.

۳۳,۵۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت ژنوبایوتیک مدل Purifying حجم 150 میلی لیتر

فوم شستشوی صورت ژنو بایوتیک به گونهای طراحی شده است که بدون ایجاد خشکی و حساسیت پوستی، زیبایی و پاکی را برای پوست به ارمغان می آورد. این فوم دارای ترکیبات ویژهای از عصارههای طبیعی گیاهی بوده است که موجب پاکسازی از آلودگیها و آسیب‌های محیطی می شود.

۴۰,۹۰۰ تومان

محلول پاک کننده شون مدل Antioxidant Micellar Water حجم 300 میلی‌لیتر

این محلول پاک کننده برای انواع پوست مناسب است و دارای خاصیت پاک کننده, آبرسانی, ضد آلودگی می باشد و در برابر پیری پوست pH محافظت می کند.

۲۴,۰۲۰ تومان

آب پاک کننده صورت دافی مدل Oil control حجم 200 میلی لیتر

میسلار واتر دافی مدل Oil control مناسب برای پوستهای چرب و حساس و جوش دار می باشد و با قدرت پاک کنندگی فوق العاده آلودگیها و آرایش را عمیقا از پوست پاک میکند. این محلول میسلارواتر حاوی هیالورونیک اسید و ویتامین های A و B5 می باشد.

۲۴,۰۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت آدرا مخصوص پوست های حساس حجم 150 میلی لیتر

ژل شستشوی صورت آدرا مناسب پوستهای خشک و حساس است که همانند یک لوله تنفسی برای پوست عمل می کند که وظیفه اکسیژن رسانی به پوست را خواهد داشت. آلودگی، چربی و سلول های مرده روی پوست موجب مسدود شدن منافذ خواهد شد.

۲۵,۰۰۰ تومان

ژل شستشوی هیدرودرم مدل Black Wash حجم 150 میلی لیتر

ژل شستشوی هیدرودرم برای پوستهای چرب و مختلط مناسب است و منافذ باز پوست را از بین می برد.

۲۹,۱۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت نئودرم مدل Gentle Purifier حجم 200 میلی لیتر

این شوینده از ترکیبات ملایم صورت تولید شدع و ضمن پاکسازی موثر آن از آلودگی‌ها، میزان تولید چربی را کنترل کرده و مانع پر شدن منافذ پوستی با سبوم می‌شود.

۳۶,۵۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت پوستهای چرب و جوشدار درمالیفت مدل سبولیفت حجم 150 میلی لیتر

این فوم مناسب برای پوستهای چرب است که دارای خاصیت ضدباکتری می باشد و به رفع آکنه و کومدونها کمک می کند و فاقد پارابن می باشد.
۴۶,۰۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت روشن کننده درمالیفت مدل ملا لیفت حجم 150 میلی لیتر

این فوم شستشو به کمک به رفع لکها و تیرگیهای پوست کمک می کند فاقد پارابن می باشد و حاوی قویترین و جدیدترین ترکیبات روشن کننده پوست شوینده غیر صابونی است و مناسب پوستهای دارای لک و تیرگی می باشد.
۴۵,۰۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت لافارر مدل Oily to Normal Skin حجم 150 میلی لیتر

این فوم شستشو برای پوستهای چرب و معمولی و استفاده روزانه مناسب می باشد.

۷۶,۹۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت سروینا مخصوص پوست های چرب و مختلط مدل Oily Skin حجم 150میلی لیتر

ژل شستشوی صورت سروینا  مخصوص پوست های چرب و مختلط است که شفاف کننده پوست و ضدالتهاب و قرمزی آنتی باکتریال و تنظیم ترشح غدد چربی پاک کننده موثر آلودگی هوا و سلول های مرده از سطح پوستدارای pH سازگار با پوست حساس صورت بدون ایجاد حساسیت می باشد.

۳۱,۵۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت استم سل مخصوص پوست نرمال تا خشک مدل Face Wash حجم 200 میلی لیتر

این برند معتبر شستشوی صورت مخصوص پوست های نرمال تا خشک استم سل است. این محصول به علت عدم استفاده از سورفکتانت های سولفاته فوق ملایم بوده و هیچ گونه آثار تحریکی و حساسیت یا خارش به جا نمیگذارد به طوریکه مناسب مصرف روزانه ی پوست می باشد.

۳۴,۶۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت نئودرم مدل Gentle Purifier کد 01 حجم 200 میلی لیتر

این ژل شستشوی صورت جنتل پیوریفایر نئودرم برای پوست‌های خشک تا معمولی تولید شده است. این شوینده ملایم با پاکسازی موثر آلودگی‌های محیطی، از خشکی پوست جلوگیری کرده و لطافت و نرمی بی‌ نظیر و موثری به آن می‌بخشد.

۳۳,۰۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت الارو مدل AKNE WASH حجم 20 میلی لیتر

این محصول برای استفاده روزانه مناسب است که حاوی اسید سالسیلیک (Salicylic Acid) برای کمک به پیشگیری و بهبود آکنه حاوی اسید اولینولیک (Oleanolic Acid) مات کننده وکوچک کننده منافذ باز پوست دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد التهاب می باشد.

۳۹,۰۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت وچه مدل Dry And Sensitive Skin حجم 150 میلی لیتر

این فوم مناسب پوست های خشک و حساس و خاصیت روشن کنندگی و کمک به کاهش منافذ پوست دارد.
از بروز آکنه پیشگیری می کند و حاوی ویتامین C می باشد.
۵۵,۰۰۰ تومان

ژل شستشوی صورت ژینوا مدل Black Clay حجم 200 میلی لیتر

این پاک کننده زغالی باعث از بین رفتن روغن های اضافی، پاکسازی و طراوت شده و حتی خسته ترین پوست ها را نیز احیا می کند. این محصول با دارا بودن، روغن اکالیپتوس و نعناع فلفلی باعث حس خنکی و تسکین می شود.

۳۵,۵۰۰ تومان

پن شستشوی صورت اژه فام مدل شفاف پوست چرب حجم 100 گرم

پن شوینده ای غیر صابونی شفاف با قدرت پاک کنندگی بالا و سازگار با pH پوست می باشد. این محصول ایجاد تحریکات پوستی نکرده و برای پوستهای چرب و جوشدار مناسب است. ضمن آنکه برطرف کننده چربی اضافی نیز می باشد.

۴۱,۰۰۰ تومان

پن شستشوی صورت کامان مدل ضد آکنه و لایه بردار حجم 90 گرم

این محصول برای افرادی که پوستی چرب و آکنه ای دارند و می خواهند پوستی صاف و شفاف داشته باشند بسیار مناسب می باشد.

۴۸,۰۰۰ تومان

پن شستشوی صورت دوکری مدل اکتیان مقدار 200 گرم

این پن محصول فرانسه می باشد مناسب پوستهای خشک و معمولی جهت استفاده روزانه می باشد.

۶۲,۸۰۰ تومان

پن شستشوی صورت استم سل مخصوص پوست چرب مدل Oily & Acne وزن 100 گرم

پن شستشوی صورت استم سل جایگزینی مناسب برای صابون بوده و با Ph سازگار با پوست، می تواند به حفظ لطافت، شادابی و رطوبت طبیعی پوست کمک کند. این پن مناسب برای رفع جوش ها و کومدون های سر سیاه و سر سفید است و کنترل کننده چربی و کاهش براقیت بیش از حد پوست است.

۵۵,۰۰۰ تومان

فوم شستشوی صورت سودا مدل Aloe Vera حجم 150 میلی لیتر

این فوم حاوی شوینده بسیار ملایم بدون ایجاد آثار تحریکی بر روی پوست می باشد. وجود مواد تنظیم کننده ترشح چربی و مواد ضد باکتری ، این فراورده را جهت شستشوی پوستهای چرب و آکنه ای ایده آل می سازد.

۴۰,۸۹۰ تومان
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • ریمل آرکانسیل

  ریمل حجم دهنده آرکانسیل مدل Volume Quartz

  200,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی جویل کد 5D-M133

  64,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی کلاریلا مدل TR

  140,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی مگنتی

  مژه مصنوعی سوییت رز مدل SRE021

  59,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی مجیک گرل کد 03 بسته 10 عددی

  75,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی کریستین بیوتی مدل G516

  27,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه

  مژه مصنوعی جویل کد 51

  25,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی 2پوینت مدل 2PF

  57,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی جویل

  مژه مصنوعی جویل کد 6D-163

  30,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه

  مژه مصنوعی کیس سری Couture Faux Mink مدل Bodoir

  117,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی کیس سری I.Envy مدل Paparazzi

  45,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی مدل M17

  49,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه