34 مدل بهترین برند های رژگونه

 • 27 مرداد 1399
 • 0 نظر
 • مریم سکوتی

یکی از محصولات آرایشی پرطرفدار بین خانم های ایرانی، رژگونه است که با استفاده درست از آن دیگر نیازی به کاشت گونه و تزریق ژل یا پروتز نخواهید داشت. برای آشنایی بیشتر با رژ گونه و برندهای معتبر مطلب زیر را مطالعه کنید تا انتخاب دقیق و هوشمندانه ای در انتخاب رژ گونه داشته باشید.

رژگونه چیست؟

کار اصلی این محصول باعث بر جسته شدن گونه ها می شود. اکثر خانم ها طرفدار زیبایی هستند و دوست دارند زیبا تر دیده شوند. رژ گونه به صورت شما، شادابی می دهد و چهره را سرزنده تر نشان می دهد. شاید رژلب و یا مداد چشم پرکاربرد ترین وسیله آرایشی باشند و کمتر کسی به آن اهمیت بدهد. شاید دلیل آن این باشد که با کاربرد آن در آرایش آشنایی نداریم و یا نمی دانیم چطور و درست از آن استفاده کنیم. بر خلاف نظر بعضی از افراد رژ گونه برای رنگی کردن صورت ساخته نشده است بلکه کاربرد مهمتر و بهتری دارد که آن، حجیم تر نشان دادن گونه ها و زاویه دار کردن صورت است. رژ گونه آخرین مرحله از یک آرایش کامل است که باعث زیباتر شدن چهره می شود.

انواع رژگونه

ساختار رژگونه ها به سه دسته تقسیم میشوند:

پودری ،کرمی ، ژله ای یا مایع

رژ گونه پودری:

پرکاربردترین نوع رژگونه، نوع پودری آن است که از تالک، مواد رنگی، مواد جاذب چربی و متراکم کننده تشکیل شده است. ماده انتقال دهنده رنگ در رژگونه پودری ، تالک است . که برای افردای دارای پوست چرب یا معمولی هستند مناسب میباشد.

رژگونه کرمی:

گر پوست خشک دارید و یا پوست شما چین و چروک دارد بهتر است از رژ گونه کرمی استفاده کنید زیرا این رژ گونه حاوی مرطوب کننده است . در انواع رژگونه مایع و کرمی از سیلیکون و مواد جاذب رطوبت  استفاده می شود .

رژ گونه ژله ای یا مایع:

اگر به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین رژ گونه ، نوع مایع و یا ژله ای آن است. مدل ژله ای یا مایع از سیلیکون و مواد جاذب رطوبت تشکیل شده  است .رنگ رژ گونه از دو نوع تشکیل شده است یکی رنگ طبیعی که پوست را می پوشاند و دیگری رنگ دلخواهی که به پوست می دهد.

این محصول مزایایی دارد که نمی توان آن را نادیده گرفت. استفاده از رژ گونه مناسب می تواند تن رنگی خوبی به گونه ها ببخشد و باعث جوان تر، سالم تر و زیباتر دیده شدن شما گردد. با اینحال بیشتر خانم ها نمی دانند چه نوع مدلی برایشان مناسب است.

پیشنهاد:
42 مدل بهترین محصولات آرایش لب [با کیفیت و ارزان]برای دختران جوان

1. برای تن پوستی خود از رنگ مناسبی استفاده کنید:

زمانی که می خواهید رنگ رژ گونه خود را انتخاب کنید باید آن را با تن طبیعی پوست خود هماهنگ سازید.

این موضوع بدین معنی است که رنگ انتخابی تا حد امکان باید به رنگ گونه ها زمانی که به طور طبیعی سرخ می شود نزدیک باشد. انتخاب رنگی که با تن پوستی هماهنگ نیست می تواند ظاهر غیر طبیعی به رژ گونه شما بدهد.
یک نکته خوب برای تعیین و شناسایی رنگ طبیعی این است که برای 10 ثانیه دست خود را فشار دهید. رنگی که در امتداد پوست تان ظاهر می شود بهترین گزینه برای انتخاب رژ گونه است.
به طور کلی برای پوست های رنگ پریده، رنگ صورتی روشن رژ گونه ترکیب مناسبی است زیرا رنگ طبیعی را به هنگام سرخ شدن نشان می دهند. برای ظاهر زیباتر، هلویی را هم می توانید انتخاب کنید.
پوست هایی با رنگ زرد بهتر است از محصولات با رنگ پرتقالی یا صورتی مایل به قرمز استفاده نمایند که پوست را روشن تر می کند و درخشندگی طبیعی به آن می بخشد.
تن های پوستی تیره می توانند از رنگ هایی همچون صورتی و قرمز استفاده نمایند که باعث ایجاد سرزندگی و زیبایی می شود.

2. در مورد نوع رژ گونه تصمیم بگیرید:

انواع مختلفی از رژ گونه ها در بازار وجود دارد. شما می توانید از انواع پودری، کرمی، ژله ای یا مایع آن استفاده نمایید. بهترین گزینه برای شما به نوع پوست و اولویت های فردی تان بستگی دارد.

رژ گونه پودری برای پوست های چرب تا معمولی مناسب اند. این نوع رژ گونه ها برای دماهای گرم تر خوب هستند و صورت را خراب نمی کنند.
رژ گونه کرمی برای پوست های خشک تر خوب عمل می کنند زیرا مرطوب کننده خوبی در خود دارند. همچنین این رژگونه ها برای پوست های پیرتر عالی خواهند بود زیرا در خطوط ریز و چین و چروک ها به دام نمی افتند.
رژگونه مایع و ژله ای برای افرادی مناسب هستند که به دنبال مواد ماندگار و خوب می گردند. اغلب این محصولات را می توان بر روی پوست چک کرد

3. براش یا شات رژ گونه مناسب خریداری نمایید:

اگر بتوانید رژگونه را با انگشت روی صورت خود بمالید نیازی به اسفنج یا سایر موارد نخواهید داشت اما در برخی از شرایط زدن این محصولات با انگشت کمی دشوار خواهد بود. زدن رژ گونه به نوع رژگونه ای که می خواهید از آن استفاده کنید بستگی خواهد داشت:

مدل پودری به کمک براش های زاویه دار یا براشی با سر بزرگ و شل بهتر روی پوست زده می شوند.
مدل کرمی را می توان با انگشت یا با براش نوک مسطح و اندازه متوسط بر روی پوست زد.
مدل مایع یا ژل را می توان با انگشت یا قلم مخصوص آرایش بر روی پوست زد.

قلم موی مناسب برای استفاده کدام است؟

اگر رژگونه تان پودری و روشن است، یک قلموی بادبزنی بخرید چون پودر را خوب پخش و ظاهری یکنواخت ایجاد می کند. برای زدن رژ گونه های تیره می توانید از فرچه های پرمو (حالت استوانه ای) استفاده کنید و به هیچ وجه از فرچه های خیلی بزرگ استفاده نکنید زیرا در هر بار زدن آن به پوست، مقدار زیادی پودر پررنگ به پوست زده می شود. برای زدن انواع کرمی یا ژلی هم باید از انگشتانتان استفاده کنید.

چرا رژگونه را با رنگ چشم هماهنگ کنیم؟

برای چشم های قهوه ای، انواع رگه های قرمز جگری، اناری و گوجه ای مناسب اند اما رنگ های خنثی و انواع طیف های قهوه ای فروغ این چشم ها را از بین می برند. رژگونه ای به رنگ بنفش مایل به ارغوانی، چشم های میشی را زیباتر می کند اما صورتی های مایل به نارنجی، رنگ این چشم ها را متمایل به خاکستری نشان می دهد. برای خانم های چشم آبی، رژ گونه هلویی یا صورتی یخی مناسب است و قهوه ای مایل به بادمجانی، درخشش چشم هایشان را کاهش می دهد. تمام طیف های صورتی، رنگ سبز چشم ها را مشخص تر می کنند اما قهوه ای تیره، حالت مسحور کننده این چشم ها را می گیرد.

رژگونه

 

رژگونه مناسب فصل:

زمانی که رنگ پوست تان را تشخیص دادید، می توانید متناسب با فصل، رنگ رژگونه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تابستان فرصتی عالی برای امتحان کردن رنگ های روشن تر است. فرقی نمی کند که از رنگ های زنده و درخشان استفاده کنید یا رنگ های خنثی و نرم یا حتی رنگ های کمرنگ، بهتر است رنگ رژ گونه شما بهترین همخوانی را با لباس تان داشته باشد.

رژگونه های بهاره و تابستانه

رژ گونه کرمی صدفی:

این رنگ خنثی با هر نوع لباس در رنگ های مختلف همخوانی دارد، اما بهتر است آن را با رنگ های پررنگ امتحان کنید.

رژگونه مومی صورتی:

اگر لباس تان به رنگ کمرنگ است یا خنثی، بهتر است برای صورت تان از رژ گونه صورتی استفاده کنید چراکه با پوست تان بیشتر همخوانی خواهد داشت.

رژگونه چسبی مرجانی:

اگر لباس سفید، کتان راه راه یا حتی مدل گلدار پوشیده اید، استفاده از رژ گونه های مرجانی روی صورت بهترین گزینه برای حفظ درخشندگی آن بدون بر هم خوردن ست لباس های تان خواهد بود.

رژ گونه پودری به رنگ قاصدکی:

پودرهای روشن کننده با هر رنگی همخوانی دارند؛ چراکه آنها رنگ های افزودنی ملایم و خفیفی هستند که به صورت تان اضافه می شوند. مهم نیست که رنگ یا ته رنگ پوست تان چیست، پودرهای روشن تر باعث از بین رفتن سایه های صورت شده و سایه های ظریف تر و ملایم تری روی صورت به جا می گذارد.

رژگونه با مایه های صورتی یا ساتن هلویی:

رنگ های صورتی روشن تر برای تکمیل لباس هایی با رنگ شربتی، صورتی پررنگ و حتی رنگ های خنثی ساده بسیار مناسب اند. استفاده از این رنگ ها، ساده ترین روش برای روشن تر کردن صورت است.

رژگونه برای پوست های روشن:

رژ گونه باید بر اساس رنگ طبیعی پوست انتخاب شود اینگونه از افراد بهتر است برای گرما بخشیدن به پوست خود از رنگ های هلویی و مرجانی استفاده کنند.
رژگونه برای پوست سبزه یا گندمی:

بهتر است این افراد سراغ رژگونه ای با تن بنفش و یا صورتی تیره و رنگ های هلویی بروند . رنگ های تیره تر باعث خستگی در چهره این افراد می شود.
رژ گونه برای پوست های سبزه تیره:

این افراد می توانند از رنگ های آجری و پرتغالی و یا حتی قرمز استفاده کنند .

رژگونه برای صورت های گرد:

برای اینکه صورت های گرد لاغرتر نشان داده شوند رژگونه را به استخوان گونه بزنید و آن را به سمت خارج و بالا به سمت گیجگاه ترکیب نمایید.

رژگونه برای صورت های دراز:

برای نرم کردن سطح پوست، رژگونه را زیر سطح برجسته گونه ها بزنید اما آن را به سایر سطوح صورت بسط ندهید.

رژگونه برای صورت های قلبی شکل:

برای متعادل کردن صورت های قلبی شکل، رژگونه را زیر سطح برجسته گونه بزنید و آن را به سمت خط رویش مو محو کنید.

رژ گونه برایصورت های مربعی:

برای بهبود ظاهر این صورت ها، رژگونه را در امتداد گونه ها بزنید و یک سانتی متر از هر طرف بینی دور شوید و آن را بزنید.

رژگونه برای صورت های بیضی شکل:

این صورت ها می توانند رژ گونه را بر روی گونه های خود بزنند و در اطراف لبه ها آن را ترکیب یا Blend کنند. برای یافتن سطح برجسته صورت خود لبخند بزنید.

چگونه یک رژگونه خوب بخریم؟

همانطور که می دانیم، رژگونه را برای تکمیل کردن آرایش، در مراحل آخر استفاده می کنند، برای خرید یک رژگونه خوب، باید راجع به پوست، نوع رژگونه، رنگ، جنس و حتی برند آن اطلاع داشته باشیم. چرا که ما می خواهیم با رژ گونه، زیبایی خودمان را چند برابر کنیم و انتخاب نادرست، جز زشت تر شدن چهره و هدر دادن پول، ارزش دیگری برای ما نخواهد داشت. در ابتدا برای اینکه نوع پوست خود را  تشخیص دهید، یک لباس سفید به تن کنید و در مقابل آینه بایستید، اگر اطرافتان روشن تر و سفید تر باشد، راحتتر می توانید رنگ پوست خود را تشخیص دهید. بعد از انجام این مراحل، یک گردنبند طلا و یک گردنبند نقره بردارید و مجددا روبروی آینه بایستید و ببینید که کدام یک، چهره شما را زیباتر کرده است. اگر گردنبند طلا، شما را زیباتر کرد یعنی پوست شما گرم است. اگر نقره به جهره شما زیبایی داد، یعنی پوست شما سرد است و در صورتی که چهره شما با هر دوی آن ها زیبا شد، یعنی اینکه پوست شما خنثی است. در حالت کلی، رژگونه ها بصورت پودری و کرمی، موس و رنگیزه ای وجود دارد که با توجه به خشک، چرب یا معمولی بودن پوست، می توان از آن ها استفاده نمود. برای پوست های معمولی و خشک از موس و کرمی استفاده نمایید و برای پوست های چرب، از رژگونه های پودری استفاده نمایید.

بهترین رژ گونه چه ویژگی‌هایی دارد؟

مهمترین ویژگی که بهترین رژگونه باید داشته باشد، تناسب با رنگ پوست است. هنگام خرید به نوع و جنس پوست خود دقت کنید اگر پوست خشکی دارید، مدل مایع یا پودری کرمی برای شما مناسب است و اگر پوست چربی دارید بهتر است از مدل پودری مات استفاده کنید.
همچنین رنگ آن نباید خیلی متفاوت‌تر از پوستتان باشد. انتخاب رژ گونه متناسب با رنگ چشم‌ها اغلب دقیق‌تر است، به طوری که اگر چشمان آبی یا سبز دارید، رژ گونه‌های هلویی و صورتی بهترین گزینه برای جذاب‌تر کردن شما هستند و اگر رنگ چشم شما تیره است سراغ رنگ جگری و قرمز بروید. در کل برندی می‌تواند در لیست بهترین رژ گونه قرار بگیرد که تنوع رنگی بالایی داشته باشد. خوشبختانه اغلب برند‌های محبوب تمام این ویژگی‌ها را دارند.

بهترین نوع این محصول آن است که هیچ گونه مواد مضر از جمله سرب، پارابن و… در آن‌ وجود نداشته باشد و هیچ حساسیتی برای انواع پوست ایجاد نکند.
ویژگی دیگر ماندگاری است. به شکلی که با ماندگاری بالا، کاملا بر روی پوست بخوابد و جلوه‌ای طبیعی و زیبا به گونه‌ها بدهد.

بهترین برندهای رژگونه

به عقیده بعضی از افراد، لورآل (LOreal) بهترین برند لوازم آرایشی در جهان است. این شرکت فعالیت خود را با تولید رنگ مو آغاز کرد، ولی هم اکنون مدل های مختلف انواع لوازم آرایشی را نیز به بازار عرضه می کند.

لوازم آرایشی لانکوم (Lancome) علاوه بر زیبایی، به درمان پوست نیز کمک می کنند؛ به همین علت می توان لانکوم را یکی از پرفروش ترین برندها در بین اروپاییان دانست.
با اینکه برند اتود (Etude) از جوان ترین برندهای لوازم آرایشی به حساب می آید، اما محصولاتی با کیفیت بسیار بالا به مخاطبان خود معرفی کرده است و شهرت خاص خود را نیز از همین راه کسب کرده است.

برند مک (M.A.C) از مطرح ترین مارک های لوازم آرایشی بهداشتی است. هایلایتر مک، شماره های مختلف با تناژ رنگی متفاوت دارد، سر قلم آن نرم است و برای کشیدن روی صورت بسیار مناسب به نظر می رسد.

تعداد بسیاری از محصولات برند ایزادورا (Isadora) در ایران موجود هستند. محصولات این مارک بدون استفاده از عطر شیمیایی تولید می شوند و با انواع پوست ها سازگاری دارند.

برند بورژوا (Bourjois) سابقه ای طولانی در تولید رژگونه دارد. تنوع زیاد محصولات بورژوآ، آن را به یکی از محبوب ترین برندهای لوازم آرایشی در بین ایرانیان تبدیل کرده است.

رژگونه های فلورمار (Flormar) دارای کیفیت قابل قبول و قیمت مناسبی هستند. وجود نمایندگی رسمی این برند در ایران، باعث کسب اعتماد مخاطبان و رضایت آن ها از محصولات متنوع این برند لوازم آرایشی شده است.

تاکید برند بی یو (BeYu) روی سلامتی است. این برند برای جلوگیری از آسیب دیدن پوست، از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می کند و شهرت آن در حفظ پوست سالم است.
رژ گونه استیکی گلدن رز (Golden Rose) ساخت کشور ترکیه است. قیمت ارزان و کیفیت مناسب این نوع رژگونه، نظر خانم های زیادی را به خود جلب کرده است.
رژ گونه های نوت (Note)، یکی از پرطرفدارترین محصولات این برند هستند و از پوست در برابر کهولت سن محافظت می کنند. تمامی محصولات این برند فاقد مواد مضر برای سلامتی پوست انسان می باشند.

آرت دکو (ArtDeco)، آخرین برندی است که در این مقاله به آن می پردازیم. این برند با در نظر گرفتن نیازمندی های پوست خانم ها، به یکی از پیشتازان لوازم آرایشی در اروپا تبدیل شده است و رژگونه های متنوع آن نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده اند.

پیشنهاد:
18 مدل بهترین سایه چشم [با کیفیت و ارزان] برای آرایش در منزل

رژگونه

راهنمای خرید رژگونه:

در مطالب بالا گفته شد که باید نوع پوست خود را بشناسید و علاوه بر نوع پوست از برند های مناسب برای خرید این محصول آرایشی استفاده کنید.

اگر محصول مناسبی را نخرید و به‌عبارت کلی، نکات پیش از خرید رژگونه را ندانید، ممکن است علاوه بر اینکه زیباتر نشوید، سلامت پوستتان را هم به خطر بیندازید. در لیست زیر بهترین برند ها و مدل های رژ گونه لیست شده است.

لیست محصولات منتخب

رژ گونه مای شماره 07

یکی از ساده‌ترین راه‌حل‌ها برای شاداب نشان‌دادن چهره، استفاده از رژگونه است. رژگونه‌ی «مای» (My) با دوام و ماندگاری مناسب، رژ‌گونه‌ای بسیار باکیفیت و کاربردی است.

۲۶,۷۰۰ تومان

رژ گونه مای شماره 04

۴۲,۹۰۰ تومان

رژ گونه کالیستا سری Terracotta شماره B21

 •  بافت سبک، ابریشمی و نرم
 • – پوشش‌دهی مناسب
 • – ماندگاری چندساعته
 • – رنگدانه‌های قوی
 • – دارای آینه
۵۵,۵۰۰ تومان

رژ گونه بورژوآ شماره Rose Eclat 15

– پوشش دهی مناسب
– ساختار فشرده جهت سهولت در استفاده
– دارای آینه و برس
– دارای رایحه‌ی گل رز
۲۱۰,۰۰۰ تومان

رژگونه این لی مدل Coral شماره 04

 • – دارای خواص مرطوب کنندگی پوست
 • – افزایش برجستگی گونه
 • – با ماندگاری طولانی
 • – دارای برس و آینه
۳۳,۹۹۰ تومان

رژگونه تراکوتا میستار مدل MT04 شماره 4

رژ گونه تراکوتا Misstar باعث افزایش برجستگی گونه ها شده و در چهره جذابیت خاصی را ایجاد می کند. همچنین چربی پوست را کنترل کرده و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند.

۲۸,۰۰۰ تومان

رژگونه شون سری Charming شماره B03

 • آینه
  دارد
 • پایه رنگ
  هلویی
 • شماره رنگ
  B03
 • وزن
  6 گرم
۳۹,۹۹۰ تومان

پالت رژ گونه سوپرتاچ شماره 42

ین مدل از رژگونه سوپر تاچ این امکان را به شما میدهد که با خرید یک رژگونه تنوع رنگی سه رنگ رژگونه را داشته باشید

۶۸,۲۰۰ تومان

رژ گونه ایزادورا مدل Face Sculptor شماره 02

 • شماره رنگ
  02
 • وزن
  18 گرم
 • کشور مبدا برند
  سوئد
۵۳۰,۰۰۰ تومان

رژگونه تراکوتا باریش مدل Silky touch شماره 206

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  آجری تیره
 • شماره رنگ
  206
 • وزن
  10 گرم
۱۸,۹۰۰ تومان

رژ گونه تراکوتا میستار مدل MTS08 شماره 8

ژ گونه تراکوتا کوچک Mis Star باعث افزایش برجستگی گونه ها شده و در چهره جذابیت خاصی را ایجاد می کند. همچنین چربی پوست را کنترل کرده و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند.رژگونه Mis Star تولید شده از مواد کاملا طبیعی و دارای بافت پودری، درخشان و بسیار نرم و سبک می باشد

۲۲,۵۰۰ تومان

رژگونه ژاکسی شماره 202

 • پایه رنگ
  سفید
 • شماره رنگ
  202
 • وزن
  12 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
۴۹,۰۰۰ تومان

رژ گونه سوپرتاچ شماره 04

 • شماره رنگ
  04
 • وزن
  62 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
۲۷,۰۰۰ تومان

رژگونه پرولایز شماره 801

رژگونه پرولایز دارای بافتی نرم و ابریشمی است که به راحتی توسط برس بر روی گونه ها پخش می شود و جلوه ای زیبا و طبیعی ایجاد می کند. همچنین دارای 9 رنگ زیبا می باشد که علاوه بر برجسته ساختن گونه ها باعث رطوبت رسانی به پوست و شفافیت آن می گردد.

۷۸,۰۰۰ تومان

رژ گونه کالیستا مدل Color and Art شماره 02

 • – پایه رنگ: هلویی
 • – مناسب برای انواع پوست
 • – پوشش دهی مطلوب
 • – دارای پودر نرم و مخملی
۴۴,۶۵۰ تومان

رژگونه تراکوتا لی لی نایت مدل R10900012 شماره L203

برند لی لی نایت در سال 1387 توسط شرکت رخ آذین رویا در جزیره کیش آغاز به کار نمود. این برند یکی از بهترین برندهای تولید ایران می باشد که مواد اولیه کلیه محصولات آن وارداتی بوده و ازایتالیا و تایوان وارد می شود .

۳۹,۰۰۰ تومان

رژ گونه سوپرتاچ شماره 08

محصول حرفه ای دربالاترین کیفیت تولید شده . رژگونه های سوپر تاچ با تنوع رنگی بسیار بالا و قابلیت تعویض یدک.

۲۱,۰۰۰ تومان

پالت رژ گونه ولنتینا شماره B

رژگونه‌ی پودری برند «ولنتینا» (Valentina) پالتی شش رنگ است و شش رنگ متفاوت دارد که این شش رنگ را می‌توان برای آرایش‌های متفاوت مورداستفاده قرار داد

۶۵,۰۰۰ تومان

رژ گونه فلورمار شماره 93

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  93
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
۹۵,۰۰۰ تومان

رژگونه میکاپ فکتوری مدل rosy shine شماره 14

 • پایه رنگ
  صورتی
 • شماره رنگ
  14
 • وزن
  7 گرم
 • کشور مبدا برند
  آلمان
۲۰۵,۰۰۰ تومان

رژگونه پرستیژ مدل FLAWLESS TOUCH شماره BD-03

این رژگونه آمریکایی و بی نظیر همراه با براش بسیار نرم در داخل محصول، حالتی بسیار کرمی و نرم بر روی پوست صورت دارد و کاملا طبیعی و بی نظیر بر روی پوست صورت می نشیند.

۱۴۹,۰۰۰ تومان

رژگونه تراکوتا الیزکیتا مدلEZ03 شماره 3

تراکوتا ElizKita باعث افزایش برجستگی گونه ها شده و در چهره جذابیت خاصی را ایجاد می کند. همچنین چربی پوست را کنترل کرده و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند.

۲۸,۹۰۰ تومان

رژ گونه دوسه شماره 56

رژگونه مگنت دوسه با تن رنگی کاملا طبیعی به نظر می آید و می توانید بین آن ها فرمول رنگ دلخواه خود را انتخاب کرده و به تنهایی یا ترکیبی استفاده کنید.

۸۸,۸۰۰ تومان

رژ گونه آر تی اس شماره S04

این محصول دارای مواد معدنی با کیفیت می باشد .غنی شده از رنگدانه بوده و در عین حال دوام فوق العاده ای دارد

۷۰,۰۰۰ تومان

رژ گونه دبورا مدل Natural شماره 01

– ترکیب حاوی مواد معدنی
– پوشش عالی و استفاده‌ی آسان
– دارای اپلیکاتور قلم‌مویی
۹۵,۰۰۰ تومان

رژ گونه سوپرتاچ شماره 06

 • 62 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
۲۵,۰۰۰ تومان

رژ گونه دبورا مدل کیت هرینگ شماره 1

 • پایه رنگ
  صورتی
 • شماره رنگ
  1
 • وزن
  12 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
۲۴۸,۰۰۰ تومان

رژگونه دوسه شماره 64

این رژگونه جدید دوسه پوششی طبیعی، ابریشمی و ظریف ارائه می دهد که قابل بازسازی و ترکیب است. پودر نرم و ابریشمی آن بدون هیچ زحمتی روی پوست سر می خورد.

۲۴۴,۰۰۰ تومان

رژ گونه نوت سری Luminous Silk شماره 03

رژ گونه «نوت» (Note) سری (لومینوس) یکی از پرطرفدارترین محصولات آرایشی این برند است. این رژگونه ضمن حفظ رطوبت پوست، با خاصیت ضد پیری که دارد پوست را در برابر اثرات کهولت سن محافظت می کند

۷۱,۵۰۰ تومان

رژگونه لوسمنت حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا شماره L352

برند Losment استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی و برخورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی در تولید را سرلوحه کاری خود قرار داده و با افتخار نائل به اخذ گواهی ISO 9001:2008 گواهی کنترل کیفی و مدیریتی به شماره 305481 QM08 از کشور آلمان، اخذ GMP از اتحادیه اروپا گردیده است.

۷۴,۰۰۰ تومان

رژ گونه دونادیا شماره 101

رژ گونه تراکوتا دونادیا یکی از بهترین محصولات موجود توی بازار می باشد که از بهترین مواد روز دنیا تشکیل شده است این رژ گونه افکت 3 بعدی به گونه های شما می دهد

۶۸,۹۰۰ تومان

رژگونه گلدن رز مدل Creamy شماره 105

رژگونه استیکی، با 5 رنگ متنوع و بافت کرمی و نرم، درخشندگی زیبایی به پوست می دهد. حالت مخملی آن می تواند با انواع آرایش هماهنگ گردد.

۹۹,۰۰۰ تومان

رژگونه اوتی سری Lovely Blusher شماره 03

 • – فاقد چربی ، ضد جوش
 • – دارای بافتی نرم و سبک
 • – حاوی رنگدانه های قوی و ذرات کریستالی و فشرده
 • – کنترل کننده سبوم پوست با پوشش دهی بالا
۹۰,۰۰۰ تومان

رژگونه ویبو مدل wear شماره 1

این محصول حاوی کلاژن و ویتامین E و دانه های ریز درخشان میباشد که با شکل نرم و مخملی خود حالتی بسیار زنده و سالم به پوست بخشیده و رطوبت ان را حفظ مینماید.

۷۵,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی جویل کد 5D-M133

  64,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی کلاریلا مدل TR

  140,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی مگنتی

  مژه مصنوعی سوییت رز مدل SRE021

  59,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی مجیک گرل کد 03 بسته 10 عددی

  75,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی کریستین بیوتی مدل G516

  27,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه

  مژه مصنوعی جویل کد 51

  25,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی 2پوینت مدل 2PF

  57,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی جویل

  مژه مصنوعی جویل کد 6D-163

  30,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه

  مژه مصنوعی کیس سری Couture Faux Mink مدل Bodoir

  117,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی کیس سری I.Envy مدل Paparazzi

  45,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی مدل M17

  49,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مژه مصنوعی

  مژه مصنوعی آلپینا مدل P123 شماره 3

  18,500 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه