24 مدل بهترین رنگ مو با کیفیت و ارزان برای آرایش در منزل

 • 5 مهر 1399
 • ۰ نظر
 • رخساره کاظمی

امروزه رنگ کردن مو‌ها در میان بانوان طرفداران بی شماری دارد. اما گاهی انتخاب یک رنگ مو مناسب در میان انبوه آن ها باعث ایجاد سردرگمی می‌شود. برای حل این مشکل لازم است آشنایی دقیق با تن و شماره‌هایی که برای پایه به کار رفته است داشته باشید. به طور معمول، همه محصولات زیبایی مو‌های موجود در بازار بر اساس اصول خاصی طبقه بندی شده اند. این اصول ما را برای شناسایی رنگ مو راهنمایی می‌کنند.

شناخت پایه‌های رنگ مو:

برای شناسایی دقیق رنگ مو و انتخاب مناسب آن ابتدا باید با پایه‌های مو یا عمق آن آشنا شویم.

رنگ مو

به طور کلی رنگ‌ها دارای ۱۰ پایه هستند که به ترتیب شماره های زیر دسته بندی می شوند:

1_مشکی تیره یا مشکی پرکلاغی
2_قهوه‌ای تیره یا قهوه‌ای سوخته
3_قهوه‌ای متوسط
4_قهوه‌ای روشن
5_قهوه‌ای خیلی روشن
6_بلوند تیره
7_بلوند متوسط
8_بلوند روشن
9_بلوند خیلی روشن
10_بلوند خیلی خیلی روشن یا پلاتینه

نکاتی مهم هنگام انتخاب رنگ موی مناسب:

 1. هنگام انتخاب آن، پایه موی خود فرد اهمیت زیادی دارد. حتی تیره‌ترین آن ها که روی کاتالوگ‌ها مشاهده می‌شود، رنگ‌هایی هستند که بر روی مو‌های دکلره شده حاصل شده اند. برای آن که نتیجه کار کاملاً مشابه روی کاتالوگ شود، ابتدا باید مو‌ها را یک یا چند مرحله دکلره کرده و سپس آن‌ها را رنگ کنید.
 2. نکته دوم برای انتخاب مناسب این است که باید به میزان تیرگی و روشنی پایه‌ها و نیز به تن آن ها دقت کرد. به عنوان مثال در رنگ‌های N. ۶ و A. ۶ اگر چه هر دو دارای پایه شش هستند، ولی تن N. ۶ بلوند تیره و تن A. ۶ بلوند تیره خاکستری است.
 3. استفاده از اکسیدان مناسب: اکسیدان ماده‌ای است که عمل سرعت بخشیدن به فعالیت‌های شیمیایی آن را انجام می‌دهد.

اکسیدان‌ها بر اساس پایه‌های رنگ مو باید انتخاب شوند:

 • اکسیدان شماره ۱ یا اکسیدان ۶ درصد: تنها برای پایه مو از ۱ تا ۴ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اکسیدان مو را به صورت جزئی روشن می‌نماید.
 • اکسیدان شماره ۲ تا اکسیدان ۹ درصد: برای پایه مو از ۵ تا ۱۰ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اکسیدان برای روشن کردن مو بسیار قوی عمل می‌کند.
 • اکسیدان شماره ۳ یا اکسیدان ۱۲ درصد: در عین حال که قدرت روشن کنندگی بالایی دارند، میزان رنگ کمتری را ایجاد می‌کنند و بیشتر برای دکلره کردن مو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این اکسیدان‌ها می‌توان در مو با پایه ۹ و ۱۰ نیز استفاده نمود.
پیشنهاد:
33 مدل بهترین کاندوم کدکس برای آمیزشی سالم و بیاد ماندنی

نکته دیگری که در رابطه با این محصول زیبایی باید شناخت داشته باشد، دانستن معنی فارسی نمایندگی آن محصول است:

S: ماسه‌ای

PB: روشن رو به بژ

PL: روشن با تن آفتابی

PS: روشن با تن ماسه‌ای

PG: روشن با تن طلایی

RFE: قرمز آتشین خالص- قرمز مسی

 

تناژ مو:

تن رنگ مو

تن در واقع سایه‌ای است که روی مو می‌افتد. به تن، رفله یا سایه هم گفته می‌شود. جدول تن ‌ها به شرح زیر است:

 • A. ASH خاکستری
 • C. CINDERY دودی
 • G. GOLD طلایی
 • M. MATT زیتونی
 • K. CUPPER مسی
 • N. NATURAL طبیعی
 • R. RED قرمز – بلوطی
 • RF RED FIRE قرمز آتشین
 • V. VIOLET بنفش یا شرابی
 • W. WARM گرم برزیلی یا موکا
 • RE RED مسی بنفش یاماهاگونی
 • NF NATURAL FULL فوق طبیعی
 • BL BLOND LIGHT بلوند روشن ویژه
 • RL RED LIGHT قرمز روشن – مسی طلایی
 • B. BEIGE بژ- قهوه‌ای مایل به زرد و خاکستری

آشنایی با انواع رنگ مو:

این محصول به دو دسته موقت و دائمی تقسیم می شوند.

الف) رنگ موهای موقت

در زیر شاخه موقت، یک دسته دیگر هم وجود دارد که به آنها نیمه‌موقت می‌گویند. موقت رنگ‌هایی هستند که فقط به اندازه یک بار شامپو زدن دوام دارند. این نوع محصول به داخل مو نفوذ نمی‌کنند و تنها روی ساقه مو قرار می‌گیرند. انواع نیمه‌موقت که بیشتر برای موهای سفید کاربرد دارند، به اندازه 4 تا 6 بار شامپو زدن روی مو ماندگاری دارند. این نوع  به دلیل داشتن مواد اکسیدان ضعیف و نداشتن آمونیاک به موها صدمه کمتری می‌زنند و حتی گاهی به عنوان تقویت‌کننده رنگ طبیعی مو نیز به کار می‌روند.

ب) رنگ موهای دائمی یا ثابت

ماندگاری و پایداری این نوع، روی موها بیشتر و طولانی‌تر است. این نوع رایج‌ترین نوع مصرفی در سالن‌های آرایشی هستند و اغلب مردم ترجیح می‌دهند که از این رنگ‌ها استفاده کنند، اما از تاثیرات مخرب احتمالی آنها روی مو و پوست سر غافل هستند.

نوع دائمی این محصول زیبایی، حاوی آمونیاک و اکسیدان است. اکسیدان به عنوان کاتالیزور عمل کرده و باعث می‌شود که به صورت دائمی روی مو باقی بماند، اما به دلیل آسیبی که اکسیدان‌های قوی به مو می‌زنند، بهتر است از اکسیدان‌های ضعیف‌تر استفاده شود. اکسیدان‌های قوی، سولفورهای بیشتری از مو را پاک می‌کنند، در نتیجه مو سفت شده و قطرش کاهش می‌یابد.

آمونیاک با جدا کردن کوتیکول مو، به رنگ اجازه می‌دهد که به داخل مو نفوذ کند، اما در برخی از محصولات موها میزان آمونیاک به قدری زیاد است که پیوندهای سولفور مو را بیش از حد از هم جدا می کند، در نتیجه مو نازک و شکننده می‌شود.

چگونه رنگ موی متناسب خود را انتخاب کنیم؟

انتخاب رنگ مو مناسبتان به پوست شما، رنگ طبیعی مو سر شما و چشمان شما بستگی دارد. رنگی به شما می آید که مکمل ته رنگ پوست شما باشد. چند شیوه آسان زیر را برای پیدا کردن محصول مناسب پوست خود بکار ببرید.

رنگ پوستتان گرم است یا سرد؟ اکثر موها در دو دسته گرم یا سرد جای می گیرند. اینجا به ترفندی اشاره می‌کنیم که به محدود شدن انتخاب‌ها کمک می‌کند:

به مچ دستتان نگاه کنید! اگر رگ‌های شما آبی بود، پوستتان سرد است و رنگ‌های سرد به شما بیشتر می‌آید. اگر رگ‌ها متمایل به سبز بود، رنگ‌های گرم بیشتر مناسب شماست.

اگر پوستتان طلایی متمایل به زرد، زیتونی یا تیره است و چشمانی قهوه ای یا تیره دارید (اکثر آسیایی ها، افریقایی، امریکایی ها و لاتین ها در این دسته جای می گیرند)، پس رنگ مویتان از نوع گرم است و باید به سراغ رنگ‌های گرم بروید.

اگر پوستتان روشن و چشمانتان سبز یا آبی است، از نوع موی سرد هستید. شما معمولاً موقع برنزه کردن اول قرمز شده و می سوزید و رگ های روی مچ دستتان آبی است.

رنگی را انتخاب کنید که صورتتان را خیلی بی روح نکند. به میزان ماندگاری آن هم توجه داشته باشید. آیا توانایی رنگ کردن موهایتان هر ۴ تا ۶ هفته یکبار را دارید؟ انتخاب آن که با موی طبیعیتان تفاوت زیادی دارد نیاز به سعی و کوشش بیشتری از جانب شما دارد. چون هنگامی که ریشه‌ی موها شروع به درآمدن می‌کند، تفاوت رنگ زیاد بین رنگ طبیعی موها و رنگ مورد استفاده، خیلی به چشم می‌آید.

رنگ مو

اگر تن پوستتان گرم است، باید سایه های طلایی مثل کاراملی و برنز در سایه ای تیره تر از پوستتان انتخاب کنید. تیره و مشکی را نباید انتخاب کنید چون صورتتان را به کلی محو می کند و اگر هم درجه های طلایی را انتخاب می کنید، دقت کنید که خیلی روشن نباشد چون ممکن است مویتان نارنجی از آب درآید. بلوند خاکستری و قهوه ای روشن برای پوست گرم شما بهترین انتخاب است.

اگر پوستتان متمایل به صورتی و سرد است، از رنگهایی که سرخی پوستتان را بیشتر جلوه می دهد اجتناب کنید، مثل طلایی، طلایی مایل به قرمز، و مسی.

افرادی که در کودکی موی بلوند و طلایی داشته اند، بهترین پوست را برای داشتن موی بلوند حتی در بزرگسالی دارند. برای کسی که پوست گرمی دارد بلوند برنجی یا هایلایت تقریباً مناسب نیست. این افراد بهتر است از درجه ها و سایه های گرمتر استفاده کنند.

اگر مویتان قهوه ای است و می خواهید آن را به بلوند تغییر دهید، سعی کنید بلوند خیلی روشنی انتخاب نکنید. اگر می خواهید مو و پوستتان ضد و نقیض باشد به شکلی که هر دو خوب جلوه کند، هایلایت و لولایت برای شما مناسب است. به خاطر داشته باشید که برای چشمان سبز و قهوه ای، موی تیره بهتر است تا موی بلوند.

درمورد موی قرمز و شرابی هم باید بگویم که تقریباً همه می توانند از آن استفاده کنند. مسئله مهم این است که درجه وسایه رنگی را انتخاب کنید که با پوستتان بیشتری سازگاری را داشته باشد. خانم هایی که پوستی روشن یا صورتی دارند، موی قرمز و شرابی بیشتر از همه به آنها می آید.

موی خاکستری به خاطر بافت زبری که دارد خیلی سخت تغییر می کند است. اگر موهایتان کمتر از یک سوم سفید شده است، از نوع موقتی که یک سایه از موی طبیعی خودتان روشن تر باشد یا تقریباً با آن همرنگ باشد استفاده کنید.

گاهی هم شکستن قانون اشکالی ندارد…
ما از نژادهای مختلفی هستیم. کلا قانون سرد و گرم بیشتر شبیه یک راهنماست. کیت لینینگتون که از کارمندان شرکت آناستازیا بورلی هیلز است می‌گوید: «در واقع همه‌ی خانم‌ها می‌توانند از همه‌ی رنگ‌ها استفاده کنند. قوانین، برای شکستن وضع شده‌اند!»
ما عاشق چنین نگرش‌هایی هستیم! اگر رنگی فوق العاده‌ را انتخاب کردید و روی موهای شما بد از آب درآمد، می‌توانید رنگ دیگری را امتحان کنید یا اصلا موهایتان را کوتاه کنید.
دوباره به عقب برگردید و دوباره امتحان کنید. این یکی از همان ویژگی‌های جالب است که فقط مخصوص خانم‌هاست!

پیشنهاد:
34 مدل تثبیت کننده آرایش ارزان و حرفه ای

توصیه هایی برای کاهش اثرات مضر رنگ مو:

 • از تعویض مکرر رنگ مو اجتناب کنید.
 • بعد از استفاده از این محصولات، سر را با آب خوب بشویید.
 • هنگام انجام از دستکش استفاده کنید.
 • بیشتر از زمان مورد نیاز، آن را بر روی سر باقی نگذارید.
 • پس از آن، از مواد تقویت‌کننده مو استفاده کنید.
 • قبل از رنگ کردن مو با یک شامپوی مناسب، موها را شستشو دهید.
 • ازمحصولات استاندارد و دارای مجوز وزارت بهداشت استفاده کنید.
 • قبل از رنگ کردن مو با یک شامپوی مناسب، موها را شستشو دهید.
 • هرگز بعد از رنگ کردن موها از مواد صاف‌کننده یا فرکننده استفاده نکنید.
 • محصولات مختلف را باهم مخلوط نکنید، زیرا ممکن است مواد مضری ایجاد شود.
 • رنگ مو را در فاصله های زمانی طولانی تری استفاده کنید، زیرا هر چند عوارض رنگ مو در درازمدت پدید می آید، ولی هر چه فاصله زمانی آن طولانی تر شود بهتر است.

چند توصیه برای مراقبت از موهای رنگ شده:

 • موهای خود را هنگام خیس بودن شانه نزنید.
 • به هنگام خشک کردن موها، حوله را به نرمی روی موهای‌تان بکشید.
 •  از نرم‌کننده‌ها و تقویت‌کننده‌های مناسب استفاده کنید تا رطوبت موهای‌تان حفظ شود.
 •  در روزهای آفتابی، از کلاه، روسری و محصولات ضد آفتاب استفاده کنید تا موهای‌تان کمتر خشک شوند و پوست‌تان نیز آسیب نبیند.
 •  برای خشک کردن موها زیاد از سشوار استفاده نکنید و در صورت استفاده، زمان آن را کاهش داده و سشوار را با فاصله بیشتری از سر خود نگه دارید.

راهنمای خرید رنگ مو:

اگر تنها انتخاب رنگ مو مناسب را یک امر شخصی و پیرو مد فرض می کنید، باید به شما بگوییم اشتباه است، زیرا جهان رنگ‌ها آنقدر وسعت دارد که جهت پیدا نمودن رنگ موی مناسب باید فاکتورهای گوناگونی را مورد بررسی قرار داد؛ با اهمیت تر از همه این است که باید رنگ موی خود را متناسب با پوست چهره خود انتخاب کنید چرا که موها بیش از همه به صورت نزدیک است و یک انتخاب نا متناسب می‌تواند چهره شما را پیرتر نمایان سازد، ولی انتخاب یک محصول مناسب می تواند در عین ایجاد زیبایی صورت شما را طبیعی‌تر نشان دهد .

موقع انتخاب محصول، از روی عکس روی جعبه آن را انتخاب نکنید چون خیلی اوقات این تصویرها گول زننده هستند. بهتر است از روی ویژگی های نوشته شده روی جعبه آن مورد نظر خود را انتخاب کنید. روی اکثر جعبه های آن به اینصورت توصیف می شود: بلوند، قهوه ای، مشکی و قرمز (شرابی) و درجه آن را نیز مشخص می کنند: روشن، متوسط، و تیره. ممکن است تن و سایه را نیز قید کنند مثلاً طلایی یا خاکستری یا زیتونی و…

لیست محصولات منتخب

رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی متوسط شماره 7.1

قدرت پوشش این محصول مارال برای موهای خاکستری عالی بوده و در هر شرایطی کاملا پایدار است. محصول مارال حاوی روغن آرگان، روغن هسته ی انگور، روغن بادام، ویتامین، نرم کننده و حالت دهنده ی مو می باشد که باعث درخشندگی مو شده و از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می کند.

۱۹,۳۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری دودی مدل قهوه ای دودی روشن شماره 5.1

این محصول قهوه ای دودی روشن با شماره 5.1 و پایه دودی می باشد. حجم: ۱۰۰ میل نسبت درصد ترکیب ۱ به ۱/۵ برای مو های معمولی اکسیدان ۶ درصد و موهای روشن کننده ۱ به ۲ اکسیدان ۹ درصد مارال می باشد.

۱۶,۶۰۰ تومان

کیت رنگ مو فیتو مدل PHYTO COLOR شماره 9D

این محصول گیاهی حاوی 60%درصد عصاره گیاهان رنگی حاوی کمترین مقدار آمونیاک در دنیا حاوی مواد مرطوب کننده و ترمیم کننده و ضدالتهاب حاوی ویتامین c و پوشش 100درصد سفیدی موها می باشد. شماره 9D پایه طبیعی حجم 40 میلی لیتر می باشد.
۱۵۳,۹۵۰ تومان

کیت پلت سری Intensive شماره 17-7 حجم 50 میلی لیتر رنگ کاراملی گرم

شماره 7-17 پایه نسکافه‌ای، کاراملی حجم 50 میلی لیتر و حاوی ویتامین می باشد. به همراه اکسیدان شماره 2 حجم اکسیدان 50 میلی لیتر، دستکش و ساشه ماسک مو.
۵۳,۵۰۰ تومان

کیت پلت سری Intensive مدل Ultra Ash Blonde شماره 2-10

محصول «Ultra Ash Blonde» از برند «پلت» (Palette) خاکستری – نقره‌ای است که برای افراد با پوست‌ روشن مناسب است. شماره‌ی 10-2 کاملاً فانتزی و روشن است که برای ایجاد این زمینه حتماً تا چند درجه موها را روشن کرد.

۳۶,۶۰۰ تومان

کیت لورآل مدل Excellence شماره 7

این محصول قهوه‌ای – بلوند، با پایه طلایی، شکلاتی، حجم 48 میلی لیتر می باشد. دارای محافظت سه گانه از مو قبل، در حین و پس از رنگ کردن و دارای نرم کننده حاوی کلاژن می باشد.
۱۷۹,۰۰۰ تومان

رنگ مو والانسی سری شامپاینی مدل شامپاینی شماره CP

شامپاینی شماره CP پایه طبیعی, عسلی, طلایی 100 میلی لیتر حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
۹,۹۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی روشن شماره 8.1

 این محصول بلوند دودی روشن شماره 8.1 با پایه دودی و حجم 100 میلی لیتر و دارای اکسیدان 9% با حجم 150 میلی لیتر می باشد.
۱۷,۸۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری طبیعی مدل بلوند متوسط شماره 7.0

این محصول بلوند متوسط با شماره 7.0 و پایه طبیعی حجم 100 میلی لیتر می باشد و 85% مقاومت بیشتر مو در هنگام براشینگ.
۱۷,۷۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی تیره شماره 6.1

بلوند دودی تیره شماره 6.1 پایه دودی حجم100 میلی لیتر حاوی ویتامین و اکسیدان شماره 9% با حجم 150 میلی لیتر می باشد.
۱۸,۱۰۰ تومان

رنگ مو آلتیادو شماره 5.4 حجم 100 میلی لیتر رنگ قهوه ای مسی روشن

شماره 5.4 پایه قهوه‌ای – مس حجم 100 میلی لیتر نرمی و درخشندگی بیشتر ماندگاری طولانی تر. حاوی ویتامین B برای جلوگیری از ریزش مو و حاوی ویتامین C برای افزایش رشد سلولی مو می باشد.
۷,۱۱۰ تومان

کیت لورآل مدل Excellence شماره 6.1 حجم 48 میلی لیتر رنگ قهوه ای دودی

این محصول فرانسه شماره 6.1 پایه قهوه ای – دودی 48 میلی لیتر دارد به همراه اکسیدان و دستکش می باشد. 
۱۸۱,۰۰۰ تومان

کیت مارال شماره 5.8 رنگ قهوه ای شکلاتی روشن

قهوه ای شکلاتی روشن شماره 5.8 پایه شکلاتی حجم 100 میلی لیتر همراه با اکسیدان شماره 9 و حجم 150 میلی لیتر می باشد.
۲۶,۸۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری نسکافه ای مدل شیر نسکافه ای شماره 8.85

این محصول شیر نسکافه ای با شماره 8.85 و پایه نسکافه‌ای و حجم 100 میلی لیتر است. کمک به احیا و استحکام مو با حضور کراتین در آن می کند.

 

۱۸,۴۰۰ تومان

کیت مارال شماره 8.15 رنگ شنی ماسه ای

شنی ماسه ای با شماره 8.15 پایه شنی حجم 100 میلی لیتر می باشد. همراه اکسیدان شماره 9 و حجم 150 میلی لیتر می باشد.

۲۴,۸۰۰ تومان

کیت لورآل مدل Excellence شماره 7.1 حجم 50 میلی لیتر بلوند دودی

این محصول فرانسه بلوند با انعکاس دودی و شماره با 7.1 پایه دودی, بلوند و حجم 50 میلی لیتر می باشد. غنی شده با فرمولاسیون فوق محافظ 3 گانه دارای دانه های عمیق و شفاف و ماندگاری بالا است. موهای سفید و خاکستری را کامل می پوشاند و برای موهای آسیب دیده و شکننده مناسب است.
۱۹۸,۵۰۰ تومان

کیت لورآل مدل Excellence شماره 6.1 حجم 48 میلی لیتر رنگ قهوه ای

این محصول پایه قهوه‌ای – نسکافه‌ای دارد با حجم 48 میلی لیتر و همراه اکسیدان حجم 72 میلی لیتر و سرم محافظت کننده مو دستکش و شانه مخصوص و کاتالوگ آموزش می باشد.
۱۷۴,۰۰۰ تومان

کیت پلت سری Intensive شماره 46-10 حجم 50 میلی لیتر رنگ بلوند پودری

شماره‌ی 46-10 رنگی روشن دارد که برای ایجاد این زمینه روی موها حتماً باید تا چند درجه موها را روشن کرد. «powdery blonde» از برند «پلت» (Palette) رنگی بلوند پودری دارد که برای افراد با هر نوع پوست‌ مناسب است.

۲۸,۰۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری نسکافه ای مدل بلوند نسکافه ای متوسط شماره 7.85

این محصول بلوند نسکافه ای متوسط و شماره 7.85 و پایه نسکافه‌ای و حجم 100 میلی لیتر می باشد.
۱۶,۲۹۰ تومان

کیت رنگ مو پلت سری DELUXE شماره 50-9 حجم 50 میلی لیتر رنگ فندقی طلایی

این محصول طلایی , فندقی با شماره 9-50 و حجم 50 میلی لیتر می باشد. دارای تکنولوژی محافظت از ساختار درونی مو و طبیعی با دانه های قوی، درخشان و ماندگاری بالا و حاوی روغن های مغذی می باشد.
۷۴,۵۰۰ تومان

کیت رنگ موی پلت سری Intensive مدل Dark Chocolate شماره 65-3

این محصول کشور اسلوونی شکلاتی تیره با شماره 3-65 و پایه شکلاتی و حجم 50 میلی لیتر می باشد.
۵۴,۰۰۰ تومان

رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی روشن شماره M7

این محصول بلوند زیتونی روشن با شماره M7 یا 8.3 و پایه زیتونی و باحجم 100 میلی لیتر می باشد. حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان می باشد. همچنین حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت و پوشش دهی کافی می باشد.
۹,۹۰۰ تومان

رنگ مو مارال سری طبیعی مدل مشکی قهوه ای شماره 2.0

این محصول مشکی قهوه ای با شماره 2.0 و پایه طبیعی با حجم 100 میلی لیتر می باشد و حاوی ویتامین است.
۱۶,۴۵۰ تومان

رنگ مو مارال سری طبیعی مدل قهوه ای روشن شماره 5.0

این محصول مارال قهوه ای روشن با شماره 5.0 و پایه طبیعی با حجم 100 میلی لیتر می باشد.
۱۸,۸۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب کامان مدل ALOE VERA SHINE

  31,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب لابلو مدل Watermelon Shine

  65,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب دکتر ژیلا مدل B01 وزن 12 گرم

  14,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب نئودرم مدل Soothing Repair حجم 15 میلی لیتر

  28,200 تومان
  نمایش ویژگیها
 • بالم لب

  بالم لب مرو مدل Mini بسته ۳ عددی

  18,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب آرت دکو مدل Soft شماره 12

  129,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب لورآل سری Infaillible شماره 103

  نمایش ویژگیها
 • خط لب

  مداد لب سوپرتاچ شماره 09

  19,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز شماره 519

  29,500 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب بورژوآ مدل Levres Contour شماره 21

  120,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  35,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز مدل DREAM شماره 502

  32,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه