24 مدل بهترین پنکک آرایشی برای آرایش حرفه ای در منزل

 • 3 شهریور 1399
 • ۰ نظر
 • مریم سکوتی

امروزه برای زیباتر نمایش دادن پوست صورت، از پنکک و کرم پودر استفاده می شود که معمولا به صورت مایع، پودری و یا فشرده در بازار فروخته می شوند.استفاده از پنکیک آرایشی بر روی صورت، به خاطر خشک و فشرده بودن باعث ریزش و یا گوله شدن نمی شود و چهره را زیباتر از قبل نمایش می دهد لوازم آرایشی که بیشتر خانم ها در آرایششان برای صاف کردن و پوشاندن لک های صورتشان استفاده می کنند کرم پودر و پنکیک است.

پنکیک چیست؟

پنکیک پودری خشک و فشرده است که به دلیل پودری بودنش پوشش مناسبی را برای تکمیل آرایش فراهم می‌کند.پنکک ها ناهمواری‌های پوست را می پوشانند و برای افرادی که پوست چربی دارند و همیشه از چربی اضافه پوستشان ناراضی هستند،مناسب است.

از دیگر کاربردهای پنکیک می توان به فیکس کردن کرم پودر و کانسیلر نیز اشاره کرد. بعد از استفاده کرم پودر پنکیک را به صورت خود بزنید. این کار چربی اضافه کرم پودرتان و کانسیلر را می گیرد و آرایش صورتتان را مات می کند .پنکیک ها قادر هستند منافذ باز صورت را بپوشانند و صورت را صاف تر نشان دهند. البته پنکک را به صورت تنها هم می توان استفاده کرد و قابلیت پوشاندن نواقص صورت را به تنهایی دارد.

پنکک‌ها به خاطر پوششی که ایجاد می کنند برای افرادی با پوستی چرب دارد مناسب می باشد؛ زیرا پنکیک ها دربرابر گرما و تعریق تحت تاثیر قرار نمی گیرند و آرایش را مات و یکدست نشان می دهند. در واقع افراد با پوست چرب همیشه این مشکل را دارند که آرایششان یا محو می شود و یا بعد از چند ساعت زیبایی خود را از دست می دهد و صورتشان را براق و نامرتب نشان می دهد.پس می توان نتیجه گیری کرد که پنکک برای پوست های چرب عالی و مناسب است.

پنکیک ها دارای انواع مختلفی هستند: پنکک پوستهای چرب،خشک و معمولی. انتحاب پنکک با توجه به رنگ پوست سفید، گندمی، سبزه و.. متفاوت است. البته به افرادی که دارای پوست چرب هستند، بیشتر از سایر افراد، استفاده از پنکک توصیه می شود زیرا برقی که روی صورتشان دارد را از بین می برد و به هنگام رطوبت ، گرما و تعریق زیاد ریزش کمتری دارد.

پیشنهاد:
12 مدل بهترین کاندوم خاردار برای آمیزشی سالم و بیاد ماندنی

انتخاب پنکک آرایشی

جدا از بحث کیفیت و سلامت لوازم آرایشی که همیشه مهم‌ترین معیار و ملاک برای انتخاب لوازم آرایشی است، معیار مهم در انتخاب پنکک، رنگ آن است.

پنکک هم مانند کرم پودر در رنگ و تن‌های مختلف رنگی تولید و عرضه می‌شود. رنگ پنکک را باید با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید.

معمولا رنگ پنکک باید یک درجه از رنگ پوست روشن تر باشد؛ اما این نکته همیشه و برای تمام افراد صدق نمی‌کند و رابطه‌ی مستقیم با نوع آرایش دارد و ممکن است نوع آرایش مشخص کننده رنگ پنکک باشد.

پنکک زیاد ممنوع!

همان طور که گفته شد کاربرد اصلی پنکک، از بین بردن چربی پوست صورت است تا آرایش صورت ظاهری بهتر پیدا کند.

به همین دلیل بهتر است افراد، خصوصا افرادی که پوست خشکی دارند فقط از یک لایه‌ی نازک پنکک روی صورت استفاده کنند. این کار علاوه بر این که ظاهر زیباتری به چهره و آرایش صورت شما می‌بخشد باعث می‌شود که پنکک به روی صورت شما ماسیده نشود.

نحوه‌ی صحیح استفاده از پنکک

پوست صورتتان را کاملا از هر نوع آلودگی و آرایشی پاک کنید. موهایتان را با تل و یا روسری کاملا به عقب بکشید و جمع کنید تا با محصولات آرایشی آغشته نشوند. سپس مرطوب کننده‌ی مناسب با پوستتان را بزنید و چند دقیقه صبر کنید تا مرطوب کننده کاملا جذب پوستتان شود.

اگر دوست دارید آرایشتان طبیعی‌تر به نظر بیاید، پد و یا فرچه‌ را کمی نمناک کنید و به پنکک آغشته کنید ولی اگر دوست دارید آرایش صورتتان مشخص‌تر باشد، اسفنج و فرچه را به صورت خشک به پنکک آغشته کنید و بر روی پوستتان بزنید.

ابتدا اسفنج را به آرامی بر روی قسمت‌های وسیع تر پوستتان، مثل پیشانی و گونه بکشید و سپس نواحی دیگر صورت را با پنکک پوشش بدهید.

در اخر یک فرچه‌ی خشک را به آرامی بر روی پوستتان بکشید که پنکک به صورت یک‌دست تر بر روی پوستتان قرار بگیرد. برای طبیعی‌تر جلوه دادن آرایش صورتتان برس آرایشی را بر روی گردن هم بکشید تا رنگ پوست و گردنتان یک دست شود.

انتخاب صحیح پنکیک

در انتخاب پنکیک صورت دقت کنید. هر صورتی با صورت دیگر متفاوت است. شاید شما پوستی چرب، خشک و یا معمولی داشته باشید.

اگر صورت خشکی دارید حتما برای زیر آرایش خود از یک مرطوب کننده استفاده کنید زیرا چربی و رطوبت پوست را جذب می کنند.علاوه بر آن پنکیک به خوبی روی پوستتان نمی خوابد و جلوه بدی خواهد داشت.

اگر پوستی چرب دارید برایتان مناسب است زیرا پنکیک با ساختار پودری که دارد چربی پوست را کنترل می کند و از تعرق آن جلوگیری می کند. همچنین براق بودن که بر اثر ترشح بیش از حد چربی می باشد را میگیرد.

انواع پنکیک های آرایشی

همانطور که در بالا ذکر شد، پنکیک ها دارای انواع مختلفی هستند و قدرت پوشانندگی آن ها با توجه به نوع و رنگ پوست متفاوت می باشد، البته ناگفته نماند که استفاده از برندهای معتبر برای خرید پنکک نیز بسیار مهم می باشد. پنکک ها معمولا به صورت چرب (سوپرا) و یا خشک (آکوا) موجود بوده و به هنگام استفاده، باید از یک اسفنج که معمولا در هر پنکک موجود می باشد، استفاده نمایید. با استفاده از پنکک های آرایشی، می توان صورت خود را صاف و یکدست نمایید و زمان استفاده از پنکک، معمولا بعد از اتمام آرایش های دیگر است تا اگر چربی و یا پودری از لوازم دیگر آرایش باقی مانده است، با استفاده از پنکک مناسب، برطرف شود

 انواع پنکیک صورت
طرز استفاده از پنکیک چگونه است؟

اول از هرچیزی موهای خود را ببندید تا در هنگام آرایش اذیتتان نکند. صورت و گردن خود را از هر گونه آرایشی پاک کنید. سپس مرطوب کننده بزنید(درصورتی که پوست خشکی دارید) و به مدت پنج دقیقه صبر کنید تا به طور کامل مرطوب کننده جذب پوست شود. لازم به ذکر است می توانید قبل از آرایشتان از پرایمر هم استفاده کنید. اسفنج را با یک اسپری آب مرطوب کنید و در پنکیک قرار دهید تا به آن کمی آغشته شود.دقت کنید که آب اسفنج را به خوبی بگیرید تا آرایشتان کثیف نشود.
ابتدا مناطق وسیع تر صورت مانند پیشانی و گونه ها را بزنید سپس صورت و گردن را پنکک بزنید تا صورت یکدست و زیباتری داشته باشید. در انتها صورت و گردن خود را نگاه کنید تا خطی از آرایش روی صورتتان باقی نمانده باشد و همه لک ها و جای جوش ها پوشانده شده باشد.

راهنمای خرید پنکیک مناسب برای پوست

اگر صوتی خشک دارید حتما قبل از استفاده از پنکیک، از یک مرطوب کننده مناسب استفاده کنید. چون ساختار پودری پنکیک آرایشی باعث جذب رطوبت و چربی می شود و ممکن است صورت شما را خشک تر کند. وقتی از مرطوب کننده استفاده می کنید، کمی صبر کنید تا مرطوب کننده کاملا جذب پوست شود تا پنکیک به طور یکنواخت پخش شود.

پنکیک آرایشی به دلیل نوع بافت و پوششی که روی سطح پوست ایجاد می کند برای افرادی که پوستی چرب دارند بسیار ایده آل است. چون پنکیک به ساختار پودری خود باعث کنترل چربی و تعرق می شود. یکی از موضوعات آزار دهنده برای افزادی که پوست چرب یا حتی پوستی مختلط دارند براق شدن پوست بر اثر ترشح چربی روی سطح پوست است. پنکک توانایی برطرف کردن این مورد را نیز دارد. با پوشش بالایی که پنکیک روی پوست ایجاد می کند باعث می شود براق بودن پوست به ویژه در پوست های چرب به خوبی پوشش داده شود و حالت مات و طبیعی پوست حفظ شود.

پنکیک در پوشاندن منافذ باز پوست نیز می تواند بسیار موثر باشد. درست است که منافذ پوست نباید به طور کامل بسته شوند اما گاهی در بعضی از انواع پوست ها منافذی بیش از حد باز دارند و به صورت حفره های ریز نمایان می شوند. این منافذ باز تاثیر منفی روی چهره و آرایش صورت خواهند داشت. کرم پودر به تنهایی می تواند منافذ پوست را پوشش دهد اما استفاده از پنکک روی کرم پودر به عنوان یک تثبیت کننده، منافذ را به طور کامل می پوشاند.

انتخاب پنکک با توجه به تست پوشانندگی

حتما پوشش‌دهی پنکک را تست کنید. یک پنکک خوب باید پوشانندگی و دوام بالا داشته باشد. محصولات تقلبی، ناشناخته و بسیار ارزان، معمولا این خصوصیت را ندارند.

به پوشش ایجاد شده کاملا دقت کنید تا یکدست و بی‌نقص باشد، پنکک‌های که رطوبت کافی ندارند، معمولا دوام بالایی نداشته، زود ریخته و آرایش شما را خراب می‌کنند.

بافت پنکک و انتخاب آن

بافت پنکک باید نرم و ابریشمی باشد. در غیر اینصورت باعث آسیب به پوست شما خواهد شد. یک پنکک خوب باید میزان رطوبت و چربی کنترل شده‌ای داشته باشد. همچنین باید رنگ پنکک به پوست شما نزدیک باشد تا آرایش شما طبیعی‌تر جلوه کند. همچنین اگر آرایش مات انجام می‌دهید، بهتر است پنکک شما مخصوص آرایش مات باشد.

پنککی که بافتی نرم و ابریشمین نداشته باشد و از رطوبت و چربی مناسب برخوردار نباشد، باعث ایجاد جوش و لک روی صورت شما خواهد شد.انتخاب انواع پنکیک

 

چند فاکتور مهم در تعیین قیمت لوازم آرایشی به طور مستقیم موثر است:

 • کیفیت مواد اولیه
 • نوع بسته بندی و کیفیت آن
 • نام برند
 • داخلی و یا خارجی بودن برند آن

در مورد یک پنکک خوب، کیفیت مواد اولیه هر چه بالاتر باشد، به طبع قیمت آن بالاتر خواهد رفت، از طرفی برندهای خارجی به دلیل هزینه‌های گمرکی و واردات معمولا، گرانتر هستند.

پس لزوما گرانی یک محصول خارجی با برندی به نام دلیل برتری آن به یک محصول خوب داخلی نیست.

از طرف دیگر لزوما ارزان بودن یک محصول بی کیفیت تقلبی خارجی یا ایرانی، دلیل بر این نیست، که آن را انتخاب کنید

انواع پنکیک

پیشنهاد:
8 مدل بهترین بالم لب برای زیبایی و شادابی لب ها

انتخاب پنکیک آرایشی متناسب با رنگ پوست

مهم ترین معیار انتخاب پنکیک، انتخاب رنگ آن است. پنکیک هم مانند کرم پودر در رنگ و تن های رنگ مختلفی عرضه می شود. رنگ پنکیک را باید با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید. معمولا رنگ پنکیک باید یک درجه از رنگ پوست روشن تر باشد. اما این نکته رابطه مستقیم با نوع آرایش دارد و ممکن است نوع آرایش مشخص کننده رنگ پنکیک باشد

انتخاب پنکیک آرایشی متناسب با رنگ پوست

مهم ترین معیار انتخاب پنکیک، انتخاب رنگ آن است. پنکیک هم مانند کرم پودر در رنگ و تن های رنگ مختلفی عرضه می شود. رنگ پنکک را باید با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید. معمولا رنگ پنکک باید یک درجه از رنگ پوست روشن تر باشد. اما این نکته رابطه مستقیم با نوع آرایش دارد و ممکن است نوع آرایش مشخص کننده رنگ پنکک باشد.

نمونه پنکیک های ارایشی

10 تا از بهترین برند های پکیک های آرایشی شامل:

فلورما

تولید محصولات فلورمار در ترکیه در سال 1972 شروع شد و اکنون بیش از 40 سال قدمت دارد.لاک ناخن اولین محصول موفق فلورمار بود.پس از این موفقیت فلورمار شروع به تولید رژگونه ، سایه چشم ، ریمل ، رژ لب و سایر محصولات آرایشی بهداشتی نمود. برند فلورمار در سال 1970در شهر میلان ایتالیا ثبت گردید .حتما خانم‌های ایرانی بارها از لوازم آرایشی مختلف فلورمار استفاده کرده‌اند. چرا که تعداد نمایندگی‌های معتبرش و فروش بالای محصولات فلورمار در ایران نشان از رضایت مشتریان از این برند آرایشی دارد.

فلورمار در پنجمین دهه فعالیت خود ، در بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است و با محصولات برندهای مطرح دنیا در حال رقابت است. برای انتخاب بهترین پنکیک می‌توانید ، بدون شک پنکک فلورما را در گزینه‌های خرید خود قرار دهید. در ساخت این محصولات از روغن‌های گیاهی و تقویت‌کننده‌های مرغوب نیز استفاده شده است.

مای

شرکت آریان کیمیا تک بیش از ده سال است که محصولات آرایشی بهداشتی‌ خود را با نام تجاری مای MY وارد بازار کرده است. محصولات استاندارد مای با قیمتی مقرون به صرفه در ایران و برخی کشورهای خاورمیانه عرضه می‌شود.محصولات مای نه فقط به خاطر قیمت خوب ، بلکه به دلیل کیفیت قابل قبولی که دارند ، در همین زمان کم در بین مشتریان ، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند.

پنکیک مای خاصیت مات‌کنندگی دارد و از همین جهت برای پوست‌ های چرب مناسب است. پوشانندگی پنکک مای عالی است ، اما دارای SPF محافظ در برابر اشعه آسیب‌ رسان آفتاب نیست و باید از ضدآفتاب جداگانه استفاده کنید. از این محصول می‌توانید به عنوان پودر تثبیت آرایش خود نیز بهره ببرید.

کالیستا

برند ایرانی کالیستا Callista به معنای زیباترین؛ با طیف وسیع تولیدات لوازم آرایشی باکیفیتش ، خیلی زود توانست به عنوان یکی از مشهورترین و معتبرترین برندهای ایرانی مطرح شود. رنگ‌آمیزی و طراحی ظریف محصولاتش دل هر خانم باسلیقه‌ای را می‌برد.

مواد اولیه مرغوب هر محصولش باعث شده مشتریان برای تجربه دیگر اقلام آرایشی کالیستا نیز رغبت داشته باشند.پنکیک کالیستا سری Smooth شماره CP02 به عنوان یکی از بهترین پنکیک های ایرانی ، با درب زرد رنگش انتخابی جوان‌پسند و شاد است. پنکیک اسموت کالیستا یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌ خانم‌ها را حل می‌کند. او به شما کمک می‌کند پوستی عاری از جای جوش ، برآمدگی و لک داشته باشید.

پیشنهاد:
24 مدل بهترین رنگ مو با کیفیت و ارزان برای آرایش در منزل

این لی

آرایش کردن سهم عمده‌ای در زیباسازی صورت دارد و به چهره‌تان جلوه‌ای دیگر خواهد داد. پودرهای فشرده که اصطلاحا به نام پنکیک معروف شده‌اند آرایش را روی صورتتان تثبیت خواهد کرد. پنکیک این‌لی فاقد چربی است و جلوه‌ای مات را روی صورتتان ایجاد خواهد کرد. لابراتور گیاهی «طبیعت زنده» از سال 1376 در زمینه‌ی تولید محصولات آرایشی‌بهداشتی فعالیت می‌کند و محصولات آرایشی را با نام برند این‌لی به بازار عرضه کرده است و با کیفیتی در سطح جهانی رقابت می‌کند.

پنکیک های این لِی به راحتی بر روی پوست پخش می شوند و با قابلیت پوشانندگی مناسب پوستی صاف و یکدست را ایجاد می نمایند. پوست‌های چرب در هنگام خرید باید حتما به فاقد چربی بودن محصول توجه کنند در غیر این صورت استفاده از محصولاتی که با پوستشان سازگاری ندارد در تشدید چربی پوست کمک کرده و در افزایش جوش‌های زیر پوستی خود قدم برداشته‌اند. این محصول با لیبل فاقد چربی برای آن دسته از افرادی که پوست چربی دارند مناسب است.پنکیک این لی فاقد چربی است و با یک طراحی شکیل و مجهز بی‌شک یکی از بهترین پنکیک های موجود در بازار لوازم آرایش ایرانی است.از دیگر ویژگی‌های مثبت پنکیک این لی این است که بافت سبکی دارد. به همین دلیل هم برای استفاده روزمره مناسب است و هم برای زمانی که به مهمانی می‌روید.

لورال

لورال L’Oréal را بعد از گذشت بیش از یک قرن ، همه در سراسر دنیا می‌شناسند. محصولات آرایشی و مراقبت از پوست و موی لورال امروزه از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات آرایشی در سطح جهان است. اعتماد کردن به برند لوکس و مشهور فرانسوی لورال ، برای اهالی دنیای آرایشی کار دشواری نیست. ببینیم این برند سردمدار آرایش فرانسه ، چه پیشنهادی به عنوان بهترین پنکیک ارایه خواهد کرد.پنکیک لورآل ساخته‌شده مناسب خانم‌هایی با پوست روشن ، با ماندگاری 24 ساعته ، یک محصول کاملا حرفه‌ای برای آرایش مهمانی محسوب می‌شود. اگر قصد دارید یک پوست بی‌نظیر داشته باشید ، کافی است آن را از پنکیک لورآل بخواهید.

کاتالینا

پنکیک یکی از اصلی‌ترین لوازم آرایشی در داشتن آرایشی متفاوت است؛ پودر پنکیک دوکاره جیو برای پوست‌های خشک و مرطوب مناسب خواهد بود. کاربرد خشک و مرطوب به این صورت بوده که اگر پوست شما خشک است ، بر روی پوست تمیز و آماده‌ی آرایش ، پنکیک آرایش شما را تثبیت کرده و در صورتی که پوست شما مرطوب و نم‌دار است ، اثر بالا و همچنین ماندگاری بالایی خواهد داشت و حکم کرم‌ پودر را ایفا می کند. همچنین اگر بخواهیم اثر مرطوب کنند‌گی را روی پوست ایجاد کنیم به غیر از خیس کردن صورت می‌توان با پد خیس هم این کار را انجام داد.

استفاده از پنکیک به شما در داشتن آرایشی بی‌نقص کمک خواهد کرد و پوستی صاف ، با پوشاندن تمام عیوب ، را نشان خواهد داد و همچنین در ماندگاری بالای آرایش سهیم است تا آرایش را روی پوست فیکساتور و تثبیت کند. در استفاده ازفیکساتور ها ، از بهترین برند های فیکساتور استفاده کنید تا کامل آرایش خود را تثبیت کنید. این محصول بدون ایجاد ضخامت روی پوست ، رنگی طبیعی و پوستی صاف را به شما هدیه می کند که در مرحله‌ی آخر آرایش استفاده خواهد شد.

بورژوآ

بورژوآ Bourjois یکی دیگر از برندهای کهنه‌کار و مشهور جهان است. حضور محصولات متنوع آرایشی بورژوآ در فروشگاه‌های معتبر ایرانی؛ در سال‌های اخیر و همزمان با رشد برندهای ایرانی ، اصلا کمرنگ نشده است. یکی از بهترین پنکک های موجود در بازار پنکیک بورژوآ است.پنکیک های بورژوآ با ماندگاری نسبتا خوب (حداقل 10 ساعت) و فرمولاسیون منحصر به فردی که دارد ، بی‌شک یک انتخاب مناسب برای خانم‌های ایرانی است.در ساخت پنکیک بورژوآ از خواص درمانی میوه‌ها استفاده شده است تا بافت‌های صدمه‌دیده پوست درمان شود و چهره‌ای شاداب‌تر از همیشه به فرد ببخشد.

ورسای

پنکیک ورسای ساخت کره و با ماندگاری طولانی ، مناسب انواع پوستها می‌باشد.پنکک ورسای دارای بافتی مخملی و بسیار سبک است بطوریکه حس سنگینی روی صورت به وجود نمی‌آورد. از این محصول می توان هم به منظور زیرسازی پیش از آرایش و هم به عنوان پوشش نهایی استفاده کرد. پنکک ورسای بسیار نرم و لطیف بوده و پوشانندگی بالایی دارد. همچنین از پوست در برابر اشعه مضر آفتاب و عوامل محیطی محافظت کرده و مانع از پیری زودرس پوست می‌گردد. پد این پنکک از جنس بسیار لطیف و سازگار با پوست است و هیچگونه آسیبی به آن نمی‌زند. پنکیک ورسای حاوی ویتامین و مرطوب کننده بوده و سبب تقویت آن می‌شود. مصرف این محصول باعث یکدست و یکنواخت شدن و جلوه‌ای زیبا می‌دهد.

لیست محصولات منتخب

پنکیک این لی مدل Peach شماره 22

زیبایی هر خانمی با استفاده از لوازم آرایشی تشدید خواهد شد. استفاده از پودرهای فشرده در تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش روی صورتتان تاثیرگذار است.

۶۹,۰۰۰ تومان

پنکیک میستار مدل Extreme Effect شماره 1

هر چه خواب پنکک روی پوست بهتر باشد به زیباتر و طبیعی تر بنظر رسیدن پوست کمک بیشتری خواهد کرد. البته انتخاب رنگ و یا درجه پوشانندگی هم از مسائلی مهمی است که باید با توجه به نوع پوست آن را انتخاب کرد. با پنکک دوکاره Mis Star پوستی صاف و یکدست داشته باشید. ا

۱۹,۰۰۰ تومان

پنکیک کالیستا سری Smooth شماره CP02

 • نوع پوشش
  مات
 • شماره رنگ
  CP02
 • پایه رنگ
  روشن
 • بر اساس رنگ پوست
  گندمی , روشن
 • مقدار
  10 گرم
 • SPF
  ندارد
 • آینه
  دارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
۵۰,۹۰۰ تومان

پنکیک دوکاره مای شماره 11

محصولی که توسط شرکت مای «MY» تولید شده است با مدل دو کاره یا به‌عبارتی خشک و مرطوب معرفی شده است. شرکت مای ایرانی با توجه به نیاز مشتریان خود پیش رفته است و این‌بار محصولی متفاوت را تولید کرده است که برای پوست‌های خشک و مرطوب مناسب خواهد بود. کاربرد خشک و مرطوب به این صورت خواهد بود که بر روی پوست تمیز و آماده‌ی آرایش به‌عنوان پنکیک و تثبیت آرایش مناسب است و در صورتی که پوست شما مرطوب و نم‌دار است اثر بالا و همچنین ماندگاری بالایی داشته است و حکم کرم‌پودر را ایفا خواهد کرد. همچنین اگر بخواهیم اثر مرطوب کنندگی را روی پوست ایجاد کنیم به غیر از خیس کردن صورت می‌توان با پد خیس هم این کار را انجام داد.

۴۰,۰۰۰ تومان

پنکک گلدن رز شماره 203 حجم 20 میلی لیتر

 • نوع پوشش
  مات
 • شماره رنگ
  203
 • پایه رنگ
  متوسط
 • بر اساس رنگ پوست
  روشن
 • مقدار
  20 گرم
 • SPF
  ندارد
۱۱۷,۰۰۰ تومان

پنکیک اتود سری Twin Cake مدل Natural Rose 2

پنکیک Natural Rose 2 که توسط شرکت «اتود» (Etude) تولید شده است همین کاربرد را دارد. این محصول دارای پایه رنگ متوسط تیره است؛ می‌توان از این محصول روی پوست‌های تیره و روشن استفاده کرد اما بیشترین تناسب را با پوست‌های گندمی خواهد داشت. این محصول SPF در اندازه‌ی 25 دارد. این اندازه برای فصول پاییز که میزان تابش آفتاب زیاد نیست، مناسب است. SPF (Sun Protection Factor) به معنی محافظت از پوست در برابر نور خورشید است. عدد SPF میزان قدرت محصول در برابر آفتاب را نشان می‌دهد.

۳۶,۹۰۰ تومان

پنکیک دو کاره کالیستا سری Silky Matt شماره TC02

 • نوع پوشش
  مات
 • شماره رنگ
  02
 • پایه رنگ
  روشن
 • بر اساس رنگ پوست
  گندمی , روشن
 • مقدار
  12 گرم
 • SPF
  ندارد
 • آینه
  دارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  1273629811021327
۵۶,۰۰۰ تومان

پنکیک کالیستا سری Multi Color شماره MP02

 • نوع پوشش
  براق
 • شماره رنگ
  02
 • پایه رنگ
  متوسط تیره
 • بر اساس رنگ پوست
  گندمی , متوسط
 • مقدار
  9 گرم
 • SPF
  ندارد
 • آینه
  دارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
۳۸,۹۰۰ تومان

پنکیک ورسای شماره 504

 • نوع
  پنکیک
 • نوع پوشش
  مات
 • شماره رنگ
  504
 • پایه رنگ
  متوسط
 • فارابن
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • مناسب
  پوست چرب
 • بر اساس رنگ پوست
  متوسط , گندمی
 • دارای خاصیت
  ضد آب , تثبیت کننده
 • مقدار
  19 گرم
 • ماندگاری
  10 ساعت
 • SPF
  ندارد
 • آینه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  کره
۱۹۹,۹۰۰ تومان

پنکیک ورسای شماره 504

پنکیک دوکاره ورسای ساخت کره و با ماندگاری طولانی، مناسب انواع پوست می‌باشد.پنکک ورسای دارای بافتی مخملی و بسیار سبک است بطوریکه حس سنگینی روی پوست به وجود نمی‌آورد.از این محصول می توان هم به منظور زیرسازی پیش از آرایش و هم به عنوان پوشش نهایی استفاده کرد. پنکیک ورسای بسیار نرم و لطیف بوده و پوشانندگی بالایی دارد.

۱۹۲,۰۰۰ تومان

پنکیک بژ روشن بورژوآ مدل Healthy Balance Powder 53

ایاستفاده از پنکیک در تثبیت آرایش شما نقش دارد و اگر بخواهیم آرایشمان ماندگار باشد باید حتما از پدهای مخصوص به این‌کار استفاده شود. پنکیک به پوست حالتی صاف، مات و یکدست می‌دهد که معمولا در آخرین مرحله آرایش استفاده می‌شود تا چربی اضافه‌ای که رو پوست ممکن است شاهد آن باشید را بگیرد.

۸۷,۰۰۰ تومان

پنکیک میستار مدل Extreme Effect شماره 1

با استفاده از پنکیک میستار مدل Extreme Effect خاصیت اثربخشی چندین برابری روی پوست خود احساس خواهید کرد.

۱۶,۵۰۰ تومان

پنکیک بورژوآ مدل Silk Edition شماره 53

 • – پوشاننده خطوط
 • – دارای پد پنکیک
 • – جلوه مات و یکدست
 • – با ماندگاری مناسب
۱۰۵,۰۰۰ تومان

پنکیک تایرا شماره 502

برند تایرا ،کلکسیونی از بهترین و مرغوب ترین محصولات آرایشی چون کرم پودر، پنکیک، رژ لب، رژگونه، خط چشم، مداد ابرو، مداد چشم، لاک ناخن و غیره می باشد که نظر هر شخصی را به خود جلب نموده است؛ محصولات تایرا با تنوع رنگی بالا محصولات خود توانسته است پاسخگوی نیاز تمام بانوان خوش سلیقه با بهترین مواد و ترکیبات اولیه باشد که با استفاده از آن ها در طول شبانه روز هیچگونه عوارضی روی پوست بر جای نمی ماند.

۷۸,۰۰۰ تومان

پنکیک فشرده نوت سری luminoussilk شماره 01

 • ر اساس رنگ پوست
  روشن
 • مقدار
  10 گرم
 • SPF
  ندارد
۱۴۹,۰۰۰ تومان

پنکیک اتود مدل Twin cake شماره rose 2

پنکیک ساده اتود با پوشش دهی بالا پوستی صاف و یکدست را برای فرد ایجاد کرده و بر زیبایی چهره می افزاید. این محصول دارای SPF 25 نیز می باشد که از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می کند.رنگ این محصول کرم میباشد و برای یک آرایش طبیعی مناسب میباشد.

۳۶,۰۰۰ تومان

پنکیک دایسل شماره 21

از مزایای دیگر پنکیک دیسل ایجاد ظاهری بدون فرم گچی و پودری است. شما به راحتی می توانید آن را روی پوست خود پخش کنید و از زیبایی چهره خود لذت ببرید.
۳۰۲,۹۰۰ تومان

پنکک آنیکا مدل PV شماره 02

وجود پودر میکا در این پنکک از براق شدن پوست جلوگیری می‎کند و آن را به محصولی ایده ال برای پوست های چرب و مختلط تبدیل می‎کند. کافی است مقداری از این پودر را روی ناحیه تی زون صورت و هرجای دیگری که با گذشت زمان براق می‎شود بزنید.

۳۷,۴۰۰ تومان

پنکیک میستار مدل MC03 شماره 3

با پنکک دوکاره Mis Star پوستی صاف و یکدست داشته باشید. این محصول کاملا طبیعی و بدون اسانس ساخت کشور ایران است که توسط مواد اولیه اروپایی تولید می‌شود. همچنین دارای پوشش دهی کامل و ماندگاری طولانی می باشد.

۲۸,۰۰۰ تومان

پنکک وو مدل classic شماره 26

 • مناسب
  انواع پوست
 • بر اساس رنگ پوست
  متوسط
 • دارای خاصیت
  تثبیت کننده
 • مقدار
  14 گرم
۱۱۱,۰۰۰ تومان

پنکیک اسنس شماره 10 مدل Brighten Up

پنکیک مات کننده صورت ،دارای بافت سبک و مات کننده ،نیمه شفاف و ایده آل برای بیک کردن کانسیلر است.در ضمن برای استفاده به عنوان یک هایلایتر مات نیز مناسب است.

۳۰,۰۰۰ تومان

پنکیک دوکاره مپ بوته شماره PF60

 • مناسب
  انواع پوست
 • بر اساس رنگ پوست
  متوسط
 • دارای خاصیت
  تثبیت کننده
 • مقدار
  12 گرم
۱۸۰,۰۰۰ تومان

پنکیک آی فیس مدل PhotoReady شماره 02

 • شماره رنگ
  02
 • پایه رنگ
  متوسط
 • بر اساس رنگ پوست
  متوسط
 • مقدار
  30 گرم
۳۸,۰۰۰ تومان

پنکیک فشرده جویل مدل 2WAY SUPER LONG LASTING شماره 14

نکک جوئل (ژوئل) همراه با یک پوشش نرم و مخملی چهره شما را لطافت بخشیده و با تاثیرفوق العاده ای پوست را یکدست و مخملی میسازد. این پنکک عیوب پوست را به حداقل رسانده و درعین حال جلوه طبیعی برای پوستتان فراهم می کند.

۱۵۹,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب کامان مدل ALOE VERA SHINE

  31,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب لابلو مدل Watermelon Shine

  65,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب دکتر ژیلا مدل B01 وزن 12 گرم

  14,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب نئودرم مدل Soothing Repair حجم 15 میلی لیتر

  28,200 تومان
  نمایش ویژگیها
 • بالم لب

  بالم لب مرو مدل Mini بسته ۳ عددی

  18,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب آرت دکو مدل Soft شماره 12

  129,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب لورآل سری Infaillible شماره 103

  نمایش ویژگیها
 • خط لب

  مداد لب سوپرتاچ شماره 09

  19,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز شماره 519

  29,500 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب بورژوآ مدل Levres Contour شماره 21

  120,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  35,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز مدل DREAM شماره 502

  32,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه