42 مدل بهترین محصولات آرایش لب [با کیفیت و ارزان]برای دختران جوان

 • 25 مرداد 1399
 • ۰ نظر
 • مریم سکوتی

میل به زیبایی و آراستگی در ذات هر انسانی وجود دارد و خانم‌ها برای نشان دادن زیبایی خود از لوازم آرایشی متناسب با چهره و فرم صورت خود استفاده می‌کنند. رژلب جزو ملزومات آرایشی پرکاربردی و پرطرفدار است که تعیین‌کننده فرم و حالت لب های شما هستند. رژلب‌ها در دو نوع جامد و مایع با خواص مات و براق بودن تولید می‌شوند. آرایش لب و داشتن لب‌های سالم، بدون ترک و خشکی یکی از نکات اصلی زیبایی چهره شما است. بنابراین باید در انتخاب آن دقت داشته باشید.رژ لب مایع، رژ لب مدادی و رژلب‌های جامد از انواع رژهای موجود در بازار هستند.

و نکته مهمی که در حال حاضر تولیدکنندگان لوازم آرایش در بازار بر روی آن رقابت میکنند تولید رژلب‌هایی فاقد سرب میباشد.

پیشنهاد:
12 تفاوت مهم کانسیلر و کانتور و معرفی بهترین ها

آرایش لب در دنیای امروز
با گسترش شبکه‌های اجتماعی و محبوبیت یوتیوب و فیسبوک و اینستاگرام، ستارگان امروز می‌توانند فیلم‌های آموزش آرایش خود را به طور مستقیم با طرفداران خود به اشتراک بگذارند و در این زمان سبک‌های آرایش حرفه‌ای‌تر شده و ظاهری طبیعی‌تر پیدا کرده است. اکنون دیگر زمان تقلید و شبیه هم شدن گذشته است و همه می‌توانند فردیت خود را حفظ کنند و ظاهری مخصوص به خود داشته باشند. در این زمان کیفیت لوازم آرایشی بهتر از هر زمان دیگری است و ترندهای شاخص این دوره را می‌توان ظهور مجدد رژ لب مات و رنگ‌های گلی و طبیعی به شمار آورد.

 

انواع لوازم آرایش لب

آرایش لب از موارد بسیار مهم و اساسی است که زیبایی و جلوه صورت را بسیار زیاد      می‌کند. با استفاده از انواع لوازم آرایش لب می توانید لبی برجسته و زیبا را با نمایی مات و یا براق برای خودتان به وجود بیاورید. انواع لوازم آرایشی لب همچون رژ لب و خط لب در مدل های متفاوتی که در زیر نام برده می‌شود وجود دارد:

بالم لب (Lip Balm)
رژ لب جامد
رژ لب مایع
خط لب
رژ لب مدادی
برق لب

بالم لب (Lip Balm)
بالم لب (Lip Balm) یکی از لوازم آرایشی کاربردی می باشد که بیشتر به عنوان نرم کننده لب استفاده می شود. در برخی موارد بالم لب دارای فرمولاسیون رنگی می باشد که در این صورت علاوه بر این که دارای خاصیت نرم کنندگی است، زیبایی و جلوه ای طبیعی و درخشان را به لب های شما می‌بخشد.

رژ لب جامد
رژ لب جامد (ماتیک) در انواع متفاوت مات و براق وجود دارد که در شکل‌های مختلفی همچون رژ لب مدادی یا پوکه ای می‌باشد. رژ لب جامد به سبب ماندگاری و پوشش دهی بالایی که دارد مورد استفاده ی بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.

رژ لب مایع
رژ لب مایع مناسب برای خانم هایی است که دارای لب های نازک و باریک هستند که با استفاده از رژ لب مایع می‌توانند لب خود را برجسته کنند. رژ لب مایع در انواع متنوع مات و براق وجود دارد. از ویژگی بی نظیر رژ لب مایع ماندگاری بالای آن می باشد که بیشتر مناسب برای خانم های شاغل نیز است.

خط لب
خط لب یکی از کاربردی ترین قسمت های آرایش لب می باشد چرا که بسته به نوع استفاده از آن می توانید لب های کوچک یا بزرگ و برجسته را بسازید:

با استفاده از خط لب قبل از زدن رژ لب می توانید مانع از پخش شدن رژ یا همان ماتیک بشوید.
با زدن خط لب زیر رژ لب می توانید لبی برجسته و بزرگ داشته باشید.
رژ لب مدادی
رژ لب مدادی با توجه به نوک کلفت و روغنی که دارد به راحتی بر رو لب کشیده شده و لب را برجسته و حجیم نیز می‌کند. با توجه به کیفیت و ماندگاری بالایی که دارد امروزه بشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. رژ لب مدادی رنگ مات و جذابی را به لب های شما می‌بخشد.

برق لب
برق لب در انواع رنگ های زیبا و همچنین به صورت بی رنگ وجود دارد که تنها برای جلوه براق و زیباتر شدن لب استفاده می‌شود.

نقش برق لب بر زیبایی لب
به گوشه های‌ لب، برق لب بزنید چون ممکن است رنگ را پخش کند و بدمنظره بنظر برسد.

نکاتی مهم برای مراقبت از لب ها
پوست لب ها را باید از خشکی محافظت کنید. محافظ لب بهمین منظور ساخته شده اند و می‌توانند در چنین شرایطی مورد استفاده قرار گیرند. پس در فصل پاییز و زمستان که لب ها گرایش بیشتری به خشک شدن دارند، از این مواد استفاده کنید و اگر چنین موادی که طبق معمولً به صورت رنگ لب بی رنگ ساخته میشود در اختیار ندارید، با کمی کرم مرطوب کننده پوست لب را چرب و مرطوب سازید

اثیر رنگ لب و نوع پوست
اگر از رنگ لب استفاده می‌کنید، به نوع پوست تان توجه داشته باشید. اگر پوست چربی دارید، رنگ لب نسبتاً خشک برای تان مناسب است و اگر پوست خشکی دارید، رنگ لب چرب و مرطوب را انتخاب کنید، زیرا از لب ها محافظت نیز می‌کنند. این رنگ لب ها به خوبی روی پوست لب می‌نشینند و پوسته پوسته نمی‌شوند

خطوط لب

رنگ لب های‌ صدفی خطوط لب ها را مشخص و چشمگیر می‌کنند. پس اگر نمی‌خواهید مرز لب ها متمایز شود بهتر است از رنگ لب های‌ مات استفاده کنید و برای براق شدن لب ها از برق لب کمک بگیرید

دو لایه رنگ لب

همیشه رژ را دوبار بزنید. بار اول اضافه رژ رابا دستمال کاغذی بگیرید و بار دوم یا رژ بزنید و یا بجای ان از برق لب استفاده کنید. استفاده از برق لب بجای رژ سبب می‌شود که لب ها زیاد پررنگ بنظر نرسند.

پوست لب

رنگ و نوع رژ وقتی اهمیت دارد که لب ها سالم باشند. اگر پوست لب خشک شده باشد و رژ روی ان پوسته پوسته شود نه تنها زیبا نیست، بلکه زشت نیز بنظر می‌رسد. همیشه، به ویژه در زمستان ها لب ها رابا کرم مرطوب کننده، نرم نگهدارید.

رنگ لب های‌ بیرنگی برای محافظت لب ها به فروش میرسد که در نرم نگه‌داشتن آن ها مؤثر است. شبها پیش از رفتن به رخت خواب نیز به لب ها کرم مرطوب کننده بزنید. زیر رنگ لب هم کرم مرطوب کننده را فراموش نکنید.

 

لب ها را جوان کنید!

با بالا رفتن سن کم کم گوشه لب ها پایین میوفتد. با آرایش لب درست میتوانید این مشکل را حل کنید. به این ترتیب که با مداد گوشه های‌ لب پائین را کمی بطرف بالا ببرید و روی لب بالائی خط را در وسط لب ها بکشید ودر گوشه ها محو کنید.

رژ را بادقت بخرید!

موقع خرید یک رژ جدید، هرگز ان را پشت دست نمالید تا رنگش را تشخیص دهید، چون لب تیره تر از پوست پشت دست است ودر نتیجه رژ روی لب رنگ تیره تری پیدا می‌کند. بهتر است رژ را روی کف دست- جائی که سرخ تر است- امتحان کنید.

 

معرفی انواع فرم لب و آرایش آن
فرم یک: لب تخت و صاف
اگر شما هم لبانی بدون برجستگی دارید توصیه ما این است که از زدن رژلب های با رنگ تیره صرف نظر کنید زیرا این طیف رنگی تیره لب های شما را صاف تر نشان می دهد از رژلب تیره می توانید برای پر کردن گوشه های لب هایتان استفاده کنید.

فرم دو: لب نازک و باریک
اگر دارای لب های بسیار نازک و باریک هستید نیاز به ۳ وسیله آرایشی برای لب هایتان دارید: ۱- خط لب ۲- رژلب روشن ۳- رژلب تیره ولی قبل از آن باید زیرسازی از یک رنگ خنثی استفاده کنید برای شروع خط لب تان را خارج از خط اصلی لب هایتان بکشید سپس رژلب روشن را به لب بالایی بزنید و رژلب تیره را به لب پایینی و با استفاده از یک ابزار مخصوص لب رنگ ها را با هم مخلوط کنید و با مداد سفید یک خط کاملی در زیر لب پایین بکشید.

فرم سوم: لب درشت و پهن
آرایش این مدل لب ها بستگی به فرم صورت دارد خانم های که صورت نسبتاً بزرگی دارند نیاز به تغییر آن ندارند ولی اگر صورت کوچک و ظریفی دارد بایستی با یک آرایش مناسب لب ها را کوچک تر نشان دهید، بهتر است از مداد لب و برق لب نیز استفاده نکنید و داخل لب ها را با یک رنگ رژلب نزدیک به پوست و مات پر کنید برای برجسته سازی آن خط سفید را با یک مداد سفید تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید.

فرم چهارم: لب های نامساوی
افرادی که لب بالایشان با لب پایین فرق می کند، از دو رنگ رژ لب در یک تن استفاده می کنیم، لبی که کوچک است از رژ لب تیره و لبی که بزرگ است از رژ لب روشن استفاده می کنیم.

فرم پنجم: لب های مساوی یا بیضی شکل
نحوه آرایش در این مدل لب های که لب بالا و لب پایین با هم متقارن هستند به این شکل هست که ابتدا برای جذابیت بیشتر از خط لب در ناحیه بالاتر از خط لب پایه و بصورت صاف بکشید و بعد می توانید برای زیبایی بیشتر قسمت هفتی لب را با یک رژلب مناسب با آرایش درشت تر نشان دهید

 

لب ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند و به راحتی می‌توان با گریم و آرایش درست، حالت لب‌ها را تغییر و به آنها فرمی شکیل داد.

لب باریک یا لب پهن
در مورد لب‌های پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ بزنید. فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید. تفاوت کشیدن خط سفید لب‌های پهن با لب‌های باریک در این است که در مورد لب‌های باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لب‌های پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می‌شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

لب باریک‌ها خط سفید یادتان نرود
اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لب‌ها بیشتر شده و بزرگ‌تر دیده شوند، بهتر است برای لب‌های باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگ‌تر از رژلب‌تان است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید، سپس با انگشت رنگ مداد را روی کل لب پخش کنید و بعد رژلب‌تان را بزنید. این کار باعث می‌شود لب‌های شما پهن‌تر نشان داده شود. کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می‌دهید این است که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لب‌تان بکشید.

اکثر ما میدانیم که آرایش لب یکی از مرحله های مهم در آرایش صورت میباشد. بنابراین باید به نکاتی در آن توجه داشته باشیم در این قسمت میخواهم چند نکنه مهم برای آرایش لب آموزش بدم تا به زیباتر شدن لب هایتان کمک کند.

پس خانمای زیبا حسابی به این نکات دقت کنید:

1 – بعد از آماده سازی صورت و لب ها، روی لب ها را با کرم پودر صورت کمی پوشش می دهیم.با این کار، آرایش لب ها ماندگارتر می شود.

2 – با مداد لب، روی خط لب ها را می کشیم.اگر دوست دارید لب ها برجسته تر نشان داده شوند، اول بالای لب را کمی بالاتر از خط طبیعی لب می کشیم و این خط را به دو طرف لب و این بار روی خط طبیعی لب ، به سمت دو گوشه لب ادامه داده و بعد خط لب پایین را می کشیم.اگر لب پایین را کمی به طرف داخل بکشید، لب پایین هم پرتر به نظر خواهد رسید.

3 – با همان مداد لب روی لب ها ، بخصوص اطراف خط لب را پر می کنیم.این روش باعث می شود خطی که کمی بیرون از لب ها کشیده اید، با انعکاس نور دیده نشود و لب ها کاملا پر و طبیعی به نظر برسند.

4 – با کمک برس ،رژ لب را خیلی تمیز و عالی می کشیم.

5 – با پودر یا پنکک، و ابر کمی روی لب ها به آرامی ضربه می زنیم.

6 – می توانید برای زیباتر شدن لب ها، یک دستمال کاغذی را بین لب ها گذاشته و لب ها کمی به هم بفشارید.با اینکار ، رژ اضافه روی دستمال منتقل شده و رژ لبی کاملا صاف خواهید داشت.اینکار برای افرادی که رژ لب های ترکیبی استفاده می کنند، عالی است.

7 – حالا دوباره رژ لب را به صورت ضربه ای روی لب ها زده و در صورت تمایل، وسط لب ها را برق لب بزنید.

8 – در آخر دور لب ها را با برس باریک و کمی کرم پدر کاملا صاف کنید.با اینکار آرایش لب های تان بسیار زیباتر خواهند شدآرایش لب

 

چند نکته در استفاده از خط لب
* رایج‌ترین راهی که برای بزرگ‌تر کردن لب با خط لب وجود دارد و بیشتر خانم‌ها از آن مطلع هستند، کشیدن خط لب یک اینچ بالای لب است که البته باید با اصول کشیده شود.

* نکته دیگری که باید رعایت کنید این است که به هیچ عنوان رنگ خط لب‌تان با رنگ رژلبی که استفاده می‌کنید تفاوت نداشته باشد. شما خط لب را برای برجسته کردن لب و بزرگ کردن آن استفاده می‌کنید، اگر رنگ مدادی که استفاده می‌کنید با رنگ رژتان تفاوت داشته باشد، شما نمی‌توانید به این خواسته دست پیدا کنید.

* سعی کنید از مداد لب‌های نرم برای کشیدن خط لب استفاده کنید؛ مداد لب‌های مومی بهترین گزینه هستند چون به آرامی روی لب حرکت می‌کنند و لب را زخم نمی‌کنند.

* بهتر است از مداد لب مات استفاده کنید تا اگر قسمتی را اشتباه کشیدید به راحتی بتوانید آن را پاک کنید.

* خط لب را به آرامی و ابتدا دور تا دور لب‌تان بکشید و سپس به قسمت‌های داخلی لب هم گسترش دهید. سعی کنید تمام لب‌تان را خط لب بکشید تا در صورت پاک شدن رژ از روی لب‌ همچنان رنگ خط لب روی لب‌تان باقی مانده باشد

پیشنهاد:
34 مدل بهترین برند های رژگونه

مزایای استفاده از بالم لب

استفاده بسیار راحت
استفاده از بالم لب سخت نیست و نیاز به مهارت خاصی ندارد از این رو شما می توانید این مرطوب کننده رژ مانند را در هر مکان و هر زمانی به راحتی برای نرم و لطیف کردن لب‌هایتان استفاده کنید.

بهبود سریع پوست لب‌ها
با توجه به نازک بودن پوست لب خشک شدن لب ها ممکن است در بیشتر مواقع باعث بروز خونریزی لب ها شود از این رو استفاده از بالم می تواند به بهبود این مشکل کمک کند و با مرطوب کنندگی بالا مانع از ترک خوردن و پوسته شدن لب‌ها در فصول سرد شود

زیبا و براق شدن لب‌ها
داشتن لب های زیبا و عاری از هرگونه خشکی و زبری نه تنها باعث زیبایی چهره فرد می شود بلکه باعث بالا رفتن اعتماد به نفس افراد برای شرکت در مهمانی ها و جمع های دوستانه می شود از این رو بسیاری از افراد از این که همیشه لب‌های ترک خورده و پوسته پوسته شده دارند احساس ناراحتی می‌کنند که استفاده از بالم لب بهترین گزینه برای این افراد است تا لب هایی براق و لطیف را داشته باشند

تا عید نوروز 99 پوستی شاداب داشته باشید پاکسازی پوست سریع در خانهمشاهده

استفاده از SPF در بالم
با توجه به وجود اشعه ی مضر خورشید امروزه بیشتر بالم لب هایی که برای نرم و مرطوب کردن لب‌ها استفاده می‌شوند حاوی مقادیری SPF که مانع از خشک شدن و ترک لب ها می‌شود هستند که استفاده از این نوع بالم پوست لب را در برابر نور خورشید و اشعه‌های مضر محافظت می‌کند.

حجیم نشان دادن لب‌ها
همه افراد لب های گوشتی و قلوه ای ندارند بسیاری از افراد که لب های باریک دارند از این نوع لب احساس ناراحتی می کنند ناگفته نماند که امروزه روش های زیادی مانند تزریق فیلر لب و انواع پروتز برای درشت و زیبا شدن لب استفاده می‌کنند. استفاده از بالم لب یکی از روش های طبیعی و ساده‌ برای حجیم تر نشان دادن لب است از این رو پیشنهاد می‌کنیم استفاده از بالم لب را فراموش نکنید.

معایب استفاده از بالم لب
استفاده از مواد نامناسب در تولید بالم
مواد تشکیل دهنده بسیاری از بالم های لب حاوی موادی با عنوان فنول، منتول و اسید سالیسیلیک است که با توجه به مضراتی که این مواد دارند مصرف آن ها در طولانی مدت سبب خشک‌تر شدن پوست لب و بروز سوزش می‌شود. از این رو بیشتر پزشکان استفاده از بالم ‌هایی که حاوی این مواد هستند را منع می کنند

معطر بودن بالم
با توجه به حساسیت لب از این رو بهتر است تا در خرید آن به موارد مهمی دقت داشت و بالم های را تهیه کرد که عاری از هر گونه اسانس معطر هستند زیرا بالم ‌­هایی که عطری هستند سبب ایجاد حساسیت‌ های پوستی و سوزش در لب ‌ها می ‌شوند و استفاده از آن ها نه تنها باعث بهبود وضعیت لب ها نمی شود بلکه لب ‌ها پس از استفاده از بالم بیشتر خشک می ‌شوند.

کاربرد های اعجاب انگیز برق لب در آرایش لب
1. استفاده از برق لب به عنوان هایلایتر
اگر هایلایتر در دسترس ندارید میتونید مقداری از برق لب رو بر روی نوک انگشت بزنید و به عنوان هایلایتر برای زیر استخوان ابرو، بالای گونه، استخوان پیشانی و … بزنید و بلافاصله پوستی درخشان و زیبا داشته باشید.

البته لازمه بدونید این ترفند برای عکاسی گزینه مناسبی هست و ممکنه موندگاری خیلی زیادی نداشته باشه!

2. حالت دادن به موها با برق لب
اگر در موقعیتی قرار دارید که هیچ محصولی برای حالت دادن به موهایتان در دسترس نیست، میتونید از مقداری برق لب شفاف استفاده کنید.

به این صورت که مقداری از این محصول رو به انتهای مو بزنید تا حالت پذیری موها بیشتر بشه.

3. مرتب کردن موهای ریز در اطراف سر با برق لب
حتما شما هم بعد از دم اسبی کردن موها متوجه موهای ریز و کوتاه در اطراف سر شده اید که باعث میشن تا ظاهر موها نامرتب دیده بشه.

برای مرتب کردن این موهای ریز و کوچک میتونید از برق لب استفاده کنید.

مقداری برق لب رو بر روی یک مسواک بزنید و بعد به آرومی موهای ریز و کوتاه در اطراف سر رو شانه بکشید.

با این ترفند تمام قسمت های مو مرتب خواهند شد.

4.استفاده از برق لب به عنوان ژل ابرو
برق لب یک جایگزین خوب برای ژل ابرو نیز هست و میتونید با استفاده از این محصول حالت ابروهاتون رو مرتب کنید.

برای این منظور باید مقداری برق لب رو بر روی براش ابرو قرار بدید و بعد ابروهاتون رو شانه کشیده و مرتب کنید.

5. ساخت رژلب مورد علاقه خودتون با برق لب
شما میتونید با استفاده از برق لب شفاف و مقداری سایه چشم به رنگ دلخواه ، یک رژلب رنگ مورد علاقه خودتون داشته باشید.

برای این منظور باید رنگ سایه مورد نظر رو بر روی لب زده و بعد روی ان برق لب شفاف بزنید!

6. پر رنگ کردن سایه چشم با برق لب
شما میتونید قبل از شروع آرایش چشم ها مقداری برق لب روی پلک بزنید و بعد از سایه چشم برای آرایش چشم ها استفاده کنید.

برق لب کمک میکنه تا رنگ سایه چشم پررنگ تر و زیباتر دیده بشه

نکات مهم برای انتخاب رژ لب

برای انتخاب رنگ رژ لب در آرایش لب می توان آن را کنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با صورت پیدا نمود. برای زدن رژ لب، لبها را در آرامش کامل به حالت کشیده و جدا از هم (به حالت لبخند) نگه می داریم.

قبل از زدن رژ لب باید لبها کاملا تمیر باشند.

فوندیشن یا پورد معمولا روی لبها هم زده می شود.

با استفاده از مداد مخصوص خط لب، اول لب بالا را می کشیم که از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می یابد سپس لب پایین را می کشیم. همچنین رنگ مداد لب را کمی تیره تر از رنگ خود رژ انتخاب کنید.

بعد از تعیین رنگ مناسب، رژ لب را ابتدا به لب بالا و سپس به لب پایین می زنیم. توجه داشته یاشید که با آرایش ترمیمی درست می توان فرم لبها را به صورت دلخواه نشان داد.

ارایش لب

پیشنهاد:
14 مدل بهترین خط چشم ماژیکی با کیفیت برای آرایش در منزل

راهنمای خرید یک رژ لب مناسب

رژ لب با توجه به تنوع هایی که در بازار موجود است,باید با دقت انتخاب گردد تا هم جنس با کیفیت نصیب ما گردد هم زیبا. با ورود به مغازه‌های لوازم آرایشی انواع مختلفی از برندها و رنگ‌های متفاوت رژلب وجود دارد. برای اینکه خرید خوبی داشته باشید و رنگی زیبا را انتخاب کنید باید حواس‌تان به چه نکاتی باشد؟

اصلا رژلب را باید با رنگ لباس ست کنید یا تن رنگ پوست شماست که می‌تواند در تعیین رنگ مناسب رژ نقش مهمی داشته باشد؟ اگر شما هم دوست دارید با انتخاب رنگ مناسب در مهمانی‌های زنانه بدرخشید، باید بیشتر درباره آرایش کردن و خرید رژلب بدانید این مطلب مخصوص شماست و می‌تواند به شما در انتخاب رنگ مناسب و نحوه آرایش‌تان کمک کند

 

راهنمای خرید رژلب

1 – اگر می‌خواهید رژلب به‌رنگ طبیعی بخرید رنگی را انتخاب کنید که یک یا دو پرده از رنگ طبیعی لب‌هایتان تیره‌تر باشد هیچ‌وقت رنگ روشن‌تر از لب‌های‌تان نخرید زیرا صورت را بی‌روح و بیمارگونه نشان می‌دهد.

2 – همیشه رژلب را روی لب پایین امتحان کرده و با لب بالا که رژ ندارد مقایسه کنید.

3 – موقع امتحان رژلب بهتر است هیچ آرایش و رنگی روی صورت‌تان نباشد.

4 – مداد لب باید دقیقا به رنگ لب‌های‌تان باشد نه تیره‌تر. مداد لب تیره غیرطبیعی به نظر می‌آید و اصلا زیبا نیست.

5 – می‌توان مداد لب را قبل از رژ لب یا بعد از آن کشید؛ هیچ قانونی در این مورد وجود ندارد.

6 – مداد لب در لب بالا بهتر است کمرنگ‌تر از لب پایین کشیده شود.

7 – قبل از امتحان رژلب روی لب‌هایتان کمی پودر بزنید تا رنگ واقعی رژ را ببینید.

8 – اگر می‌خواهید برای لباس خاصی رژلب بخرید موقع خرید آن لباس را به تن کنید یا همراه خود ببرید و آن را در کنار صورت خود نگهدارید تا دقیقا همان رنگی را که می‌خواهید انتخاب کنید.

سوال اینجاست که آیا رژلب مایع برای آرایش لب بهتر است یا رژلب جامد؟

رژلب مایع برای آرایش لب یکی از لوازم آرایش های پر طرفدار برای خانم ها است.

که بزای خرید آن باید بازم به یکسری نکات دقت کرد.

به چه عللی از رژ لب مایع استفاده کنیم به جای استفاده از رژ لب جامد:
۱- دوام بیشتر رژ لب مایع

دلیل خوب استفاده کردن از رژ لب مایع طول عمر بیشتر آن به نسبت رژ معمولی و یا برق لب است. رنگ دهی رژ لب مایع بیشتر بوده و گاها تا ۱۲ ساعت نیز باقی مانده و این موضوع قابل اثبات است.

2- دیگر لازم نیست مجدداً از آن استفاده کنید

عده ای عادت داشته که رژ خود را وقتی که خارج از منزل هستند تجدید کنند که اذیت کننده است. به جای تجدیدرژ از رژ هایی که دوام بیشتر دارند استفاده کنید و لازم نیست دیگر به مقدار خوردن و نوشیدن توجه کنید.

۳- موهایتان به رژ لب تان نمی‌چسبد

زمانی که رژ لب جامد یا برق لب مصرف می‌کنید ممکن است موها به آن چسبیده و اگر در فضای باز باشید و باد شدید بوزد موها به لب ها خورده و صورت رژی می‌شود. رژ لب مایع کاملا خشک بوده و این اتفاق رخ نمی‌دهد.

۴- رژ لب مایع به دندانهایتان نمی‌چسبد

خیلی جالب نیست که زمان صحبت متوجه شوید که رژ لب به دندانتان چسبیده است اما رژ مایع چون رنگ موقتی به لب‌ها می دهد روی دندان اثر نمی‌گذارد.و این طور در زمان حرف زدن راحت لبخند می‌زنید و می‌دانید که دندانهای رنگی ندارید.

5- رژ لب روی لبۀ فنجان ظاهر نمی‌شوند

زمانی که رژ جامد استفاده می‌کنید اثر آن بر روی لیوان نوشیدنی باقی می‌ماند و چهره جالبی نمی‌سازد.

6- به خط لب نیاز نخواهید داشت

خیلی‌ها که رژ جامد مصرف می‌کردند جهت برجسته کردن لب‌ها خط لب هم استفاده می‌کردند. اما زمانی که از رژ لب مایع و مات استفاده می‌کنید خط لب نیازی نیست چرا که این رژ به پوست جذب شده و مثل چسب به لب چسبیده و خودش مرز لب ها را به خوبی نمایش می‌دهد.

 

بهترین مارک های محصولات آرایش لب کدام اند؟

استفاده از بهترین مارک لوازم آرایشی قانونی است که خانم‌های زیبا همیشه در آرایش کردن رعایت می‌کنند. لب ها یکی از زیبا ترین عضو صورت بانوان میباشد پس در انتخاب هر کدام از محصولات برای آرایش لب باید دقت و اطلاعات کافی داشته باشند.

از جمله برند های معروف ایرانی میتوان نام برد شامل:

مای

کامان

سی گل

بورژوا

دوسه

و برند های خارجی شامل:

اوریلفیم

کاورگرل

کلینیک

ده برند برتر رژ لب شامل:

مک

شنل

استی لادر

میکاپ فور اور

لانکوم

نارس

دیور

بعد انتخاب یک محصول مناسب برای آرایش لب همان طور که قبلا هم یادآوری کردیم رعایت نکات آرایشی هم از پایه های اساسی میباشد و حتما به آن دقت کنید.

نکات اصلی آرایش لب کوچک
اگر گاهی اوقات حین رژ لب زدن نگران به نظر می‌رسید، لب‌های کوچک و باریکی دارید. و خب، فقط شما نیستید که با چنین معضلی روبرو هستید. بسیاری از میکاپ آرتیست‌ها و آرایشگران به این سوالات بارها و بارها پاسخ داده‌اند تا اذعان دارند آرایش لب کوچک و باریک بیش از آنکه نیازمند دستپاچگی باشد، خواستار اصول منحصر به فرد می‌باشد. بسیاری از خانم‌ها به دلیل دارا بودن لب‌های کوچک از رژ لب‌های تیره دوری می‌کنند و ترس از باریک نشان دادن بیشتر لب‌ها غالبا آنان را از علایقشان منع می‌کند.همانطور که می دانید بوتاکس لب هزینه بر ، ریسک دار و غیر طبیعی است. افرادی که نمیخواهند از این روش استفاده کنند باید اصول گریم لبهای کوچک را بدانند.

لب ها جز مهمترین اعضای صورت هستند که در نظر بیننده تاثیر بسیار داند. اگر زیادی از حد و غیر اصولی ان را بزرگ کنید بسیارر زننده به چشم می ایند.بسیاری از خانم ها این اصول را نمیدانند.شما باید اصول خط لب کشیدن را بیاموزید.

اگر لبهایتان بزرگ و حجیم است : لازم نیست خط لب را بالاتر از لبهایتان بکشید. فقط کافی ست یک خط سفید زیر لبهای پایین و قسمت وسط لب کشیده شود.و دو طرف ان را با همان خط لبتان بکشید.
اگر لبهایتان باریک است : لازم است که حتما از یک خط لب پررنگ تر از رژ لبتان استفاده کنید. ان را کمی از لبهایتان بزرگتر بکشید و سپس با یک انگشت سعی کنید ان را فید کنید.

 

راز لب‌های حجیم‌تر در آرایش لب
بیشتر میکاپ آرتیست‌ها و آرایشگران متبحر بر این باورند که خط لب مهم‌ترین فاکتور نجات بخش برای خانم‌های دارای لب‌های کوچک، نازک و باریک به شمار رفته است. در عین حال که خط لب می‌تواند فرم دهنده لب‌های کوچک و نازک باشد اما عدم استفاده صحیح و استفاده غیر اصولی آن ممکن است تمام آرایش لب کوچک را نابود کند!

در حالی که اضطراب خانم‌ها باعث شده تا تعداد معدودی از آن‌ها خط لب را بالاتر از لب‌ها رسم کنند، این امر تا حد زیادی فرم لب‌ها را غیرطبیعی جلوه داده و کلیت ظاهر آرایش صورت را زیر سوال می‌برد. در مقابل، اشراف داشتن به استفاده صحیح از خط لب فرم لب‌ها را تغییر داده و لب‌های حجیم به ارمغان می‌آورد.

چگونه لب‌های کوچک را آرایش کنیم تا حجیم‌تر به نظر برسد؟
لوازم آرایشی مورد نیاز برای آرایش لب کوچک: یک خط لب تیره و یک رژ لب تیره (بهتر است رنگ رژ لبتان نسبت به رنگ خط لب روشن‌تر باشد

مرحله اول: خط لب را دور لب‌ها بکشید. این خط را به گونه‌ای رسم کنید که فقط کمی بالاتر از دور لبتان باشد و این خط نباید بیش از حد با مرز لب‌ها فاصله داشته باشد. حال اطراف مرز لب‌ها را با خط لبتان سایه بزنید تا خط زیاد از حد در چشم نباشد.

مرحله دوم: پس از مرحله اول رژ لب کم رنگ‌تری را انتخاب کنید و باقی لب‌هایتان را با آن آرایش کنید. (انتخاب یک رژ لب دارای طیف روشن‌تری یکی از اصول آرایش لب کوچک می‌باشد. اگرچه رژ لب و خط لب باید تیره باشند اما حدالامکان رژ لب روشن‌تری را بردارید تا نتیجه بهتری بگیرید.)

مرحله سوم: برای آنکه مطمئن شوید رنگ‌ها با هم درآمیخته‌اند، رنگ تیره‌تر را روی رنگ روشن‌تر بزنید و سپس لب بالا و پایینتان را روی هم بمالید.
این سه مرحله فوق کافی است تا آرایش لب کوچکتان به اتمام برسد و لب‌های حجیم داشته باشیدانواع آرایش لب

 

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و انتخاب درستی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

 

لیست محصولات منتخب

پالت رژ لب لالا تاپ مدل Best Grim شماره H 2

محصولی با پوشش بسیار عالی که قابلیت ترکیب با سایر محصولات گریم را داشته و در رنگهای مختلف و کاربردی عرضه شده است . تنوع رنگی این محصول قابلیتهای آرایشی آن را افزایش می دهد . این رژها از حجم بالایی برخوردارند و با ترکیب آنها می توان تا حدود 120 رنگ رژ لب جدید و غیر تکراری و مطابق سلیقه خود ساخت . کره کاکائو موجود در این محصول موجب حجم دادن به لب می شود که مورد پسند عام است . جهت فیکس کردن و ایجاد ماندگاری بالاتر رژ لب می توانید قبل از استفاده از رژ لب روی لب خود از پودر فیکس استفاده کنید .

۳۵,۸۰۰ تومان

بالم لب مرو مدل Fruity بسته ۳ عددی

 • مقدار
  4 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  گلیسیرین و موم غنی شده عسل
 • SPF
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  34/13631-2
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  دارای رایحه میوه
 • حاوی گلیسیرین
 • حاوی موم غنی شده عسل
 • محافظت از لب در برابر آسیب ها ، خشکی و آلودگی های محیطی
۹,۹۰۰ تومان

رژلب جامد این لی مدل Dreaminess شماره 550

رایش لب و داشتن لب‌های زیبا یکی از نکات اصلی زیبایی چهره است. رژلب «این‌لی» از نوع جامد و مات بوده که ماندگاری بالایی دارد و با استفاده از رنگدانه‌های طبیعی رنگی طبیعی به لب می‌دهد. این رژ لب‌ با ساختاری سبک و لطیف، رطوبت فوق العاده‌ای به لب‌ها می‌دهد و از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن لب‌ها جلوگیری می‌کند. رژلب‌های Inlay فاقد سرب بوده و از مرغوب‌ترین مواد تهیه شده‌اند. ساختار ویژه این رژلب‌ها لطافت و نرمی خاصی به لب‌ها می‌بخشد و رنگی بسیار طبیعی و پوششی مناسب روی لب‌ها ایجاد می‌کند که به مدت طولانی ماندگار خواهد بود. رژ‌لب این‌لی مدل « Dreaminess» شماره‌ی 550 جلوه‌ای طبیعی به لبان شما می‌بخشد که با ماندگاری طولانی برای استفاده در طول روز مناسب است. گفتنی است رژ‌لب این‌لی مدل « Dreaminess» شماره‌ی 550 دارای پوشش‌دهی کامل و بافت لطیف و ابریشمی است.
۲۳,۴۰۰ تومان

رژ لب مدادی میلوس شماره 31

امروزه استفاده از لوازم آرایش نسبت به قبل بسیار افزایش پیدا کرده و دیگر خانه‌ای نیست که در آن حداقل یکی از این لوازم پیدا نشود. یکی از این لوازم آرایش، رژ لب مدادی میلوس شماره 31 است. رژ لب مدادی میلوس با استفاده از مواد اولیه مرغوب با فرمولاسیون اختصاصی تولید شده که حاوی روغن‌های مرطوب کننده، ویتامین و رنگ‌های مجاز آرایشی بوده و فاقد هرگونه فلزات سنگین است. این محصول ساختاری سبک و لطیف دارد که رطوبت لب را حفظ می‌کند و باعث نرمی و لطافت لب‌ها پس از استفاده می‌شود که در حقیقت از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن لب‌ها جلوگیری می‌کند. این محصول دارای ویتامین E بوده که باعث نرمی و لطافت هرچه بیشتر پوست می‌شود. رنگ پایه این رژ لب گوشتی است و می‌تواند جلوه خاصی به لب‌های شما بدهد.
۱۵,۰۰۰ تومان

بالم لب کامان مدل STRAWBERRY SHINE

داشتن لب‌هایی دوست‌داشتنی و جذاب، آرزوی هر فردی است. در فصول مختلف بخصوص زمستان لب‌ها دیگر رطوبت و لطافت طبیعی ندارند، به همین خاطر مستعد خشک شدن بیشتر و ترک خوردن هستند. هیچ‌کس خواهان چنین لب‌هایی نیست، پس احتیاج داریم تا از آن‌ها مراقبت کرده تا نرم و جذاب بمانند.

۲۴,۰۰۰ تومان

ماسک لب واو مدل long lasting بسته 6 عددی

پس از مالیدن این ماسک روی لب و خشک شدن آن می بایست ماسک را به صورت ورقه ای از روی لب بردارید , هنگام خشک شدن رنگ ماسک روی لب می ماند و ماندگاری آن از رژ لب های معمولی بیشتر می باشد و هنگامی که دست روی لبتان بمالید نیز رنگ لب پاک نمی شود و از بین نمی رود و همچنین بین 12 تا 24 ساعت ماندگاری دارد.

۴۸,۹۰۰ تومان

بالم ضد آفتاب لب هیدرودرم SPF40 وزن 4.5 گرم

ضد آفتاب‌ها فقط برای پوست‌ صورت نیستند، لب‌ها هم به دلیل این‌که بافت پوستی نازک و حساس دارند در معرض خطر هستند. بالم لب ضد آفتاب هیدرودرم (Hydroderm) با فاکتور حفاظتی 40 حاوی شی‌باتر است که سرشار از ویتامین A و E است وعلاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی، خواص التیام بخشی و ترمیم کنندگی نیز دارد. در این بالم از ژل آلوئه‌ورا برای ترمیم، بازسازی و التیام بخشیدن به پوست و از روغن جوجوبا برای مرطوب کردن و افزایش انعطاف پذیری پوست استفاده شده است. شرایط آب و هوایی نامناسب، تر کردن لب‌ها بوسیله زبان، جویدن لب‌ها، استعمال دخانیات، کم نوشیدن آب و عوامل خارجی دیگرهم می‌توانند باعث ترک و خشکی لب‌ها شوند.

۱۵,۵۰۰ تومان

رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14

با دارا بودن رنگدانه های غنی و با کیفیت، حالتی مخملی و نرم به لب های شما می بخشد. این رژ لب بادوام، حاوی ویتامین ای و فرمولاسیونی رطوبت رسان است که به راحتی بر روی لب ها لغزیده و آنها را آبرسانی و تغذیه می کند. از نظر متخصصین پوست آزمایش شده و فاقد پارابن می باشد نمای نهایی مات مخملی دارد.

۵۳,۶۵۰ تومان

رژ لب جامد الیزا شماره ۱۵

رژ لب جامد الیزا در سایز کوچک (MINI LIPSTICK) بوده و به راحتی میتوانید آن را همراه خود داشته باشید.الیزا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون اختصاصی تولید شده که حاوی روغنهای مرطوب کننده، رنگهای مجاز آرایشی بوده و فاقد هرگونه فلزات سنگین می باشد.

۸,۰۰۰ تومان

رژ لب جامد این لی مدل Primrose شماره 540

لابراتور گیاهی طبیعت زنده در سال 1376 در زمینه تولید محصولات آرایشی-بهداشتی فعالیت می‌کند و محصولات آرایشی را با نام برند این‌لی «INLAY» به بازارعرضه کرده است و با کیفیتی در سطح جهانی رقابت می‌کند. انتخاب رژ لب مناسب پارامترهای مختلفی دارد و شما باید نسبت به رنگ مو، رنگ پوست و فرم لب‌های خود اقدام به خرید کنید در ضمن رنگ چشم‌هایتان را در نظر بگیرید.

۳۲,۰۳۰ تومان

مداد لب گلدن رز مدل Dream شماره 522

فرمولاسیون ویژه و غنی خط لب دریم در کنار بافت نرم و رنگ های متنوع و به روز آن، این محصول را به یکی از بی رقیب ترین خط لب های موجود در بازار تبدیل کرده است. استفاده از این محصول بدلیل بافت روان آن، بسیار آسان است و موجب خشکی لب ها نمی گردد. به دلیل ماندگاری بالا نیازی به تمدید آن در طول روز نمی باشد.

۲۱,۸۰۰ تومان

رژ لب جامد مرو مدل MS301 مجموعه 3 عددی

با مینی رژ لب مرو همه جا و همه وقت زیبایی همراه شماست.رژ لب ها تکمیل کننده آرایش شما می باشد.حتما برای شما نیز گاهی پیش آمده همراه داشتن تعداد زیادی لوازم آرایشی و رژ لب حمل آن را با زحمت مواجه نموده است.مینی رژ لب مرو در ابعادی جمع و جور ساخته شده تا به راحتی در کیف آرایشی شما جا داده شود.ابعاد این رژ به گونه ای است که به راحتی میتوان آن را در محل کار،میهمانی یا دانشگاه بهمراه داشت.

۱۵,۰۰۰ تومان

رژ لب جامد الیزا مدل ELP بسته ۳۶ عددی

در انتخاب خود محدودیتی ندارید. رژ لب جامد الیزا مدل ELP در بسته ۳۶ عددی عرضه می‌شود. رژ لب‌ها تکمیل‌کننده آرایش شما بوده و انتخاب رنگ مناسب که با آرایش شما هماهنگی داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

۱۹۸,۰۰۰ تومان

رژ لب جامد این لی مدل Night Angel شماره 610

ژلب «این‌لی» از نوع جامد و مات بوده که ماندگاری بالایی دارد و با استفاده از رنگدانه‌های طبیعی رنگی طبیعی به لب می‌دهد. این رژ لب‌ با ساختاری سبک و لطیف، رطوبت فوق العاده‌ای به لب‌ها می‌دهد.

۳۱,۹۰۰ تومان

کرم نرم کننده و محافظ لب آقایان آردن حجم 4.5gr

 • – حاوی فاکتورهای ضد آفتاب
 • – ماندگاری طولانی مدت و دوام بالا
 • – بدون ایجاد سفید کنندگی و براقیت
۱۳,۳۰۰ تومان

رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14

دارا بودن رنگدانه های غنی و با کیفیت، حالتی مخملی و نرم به لب های شما می بخشد. این رژ لب بادوام، حاوی ویتامین ای و فرمولاسیونی رطوبت رسان است که به راحتی بر روی لب ها لغزیده و آنها را آبرسانی و تغذیه می کند.

۵۳,۸۵۰ تومان

رژ لب مایع مای مدل لومینوس شماره 12

رژ لب مایع مای مدل لومینوس شماره 12 در حجم 9 میلی‌لیتر عرضه شده‌است. این محصول دارای تن رنگ صدفی بوده و براقیت و درخشش بی‌نظیر دارد. این محصول دارای بافتی نرم و سبک بوده و از ماندگاری طولانی برخوردار است.

۱۶,۸۳۰ تومان

بالم لب گلدن رز مدل COOKIE

ین محصول غنی شده با ویتامین E است که پوست لب ها را آبرسانی کرده، مرطوب و نرم می سازد. همچنین SPF١٥ موجود در این محصول محافظ خوبی در مقابل اشعه های مضر آفتاب می باشد.

۶۴,۰۰۰ تومان

بالم لب دکتر ژیلا مدل B01 وزن 12 گرم

 • حاویمشتقات روغن زیتون و روغن جوجوبا
 • بازسازی و ضد عفونی کردن لب‎
 • تسکین دهنده قوی لب
۱۴,۵۳۰ تومان

پالت رژ لب میبلین شماره 01

پالت رژلب میبلین Maybelline از ترکیب ٨ رژ با رنگدانه های غنی و جذاب تشکیل شده که دارای بافتی کرمی و مات هستند.این پالت رژ لب با خاصیت مرطوب کنندگی لب ها از پوشش دهی بسیار بالایی برخوردار است.

۱۷۶,۳۸۰ تومان

رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 02

 • پوشش عالی
 • – بافتی نرم و سبک
 • – ماندگاری طولانی
۴۰,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع مای مدل لومینوس شماره 11

 • – براقیت و درخشش بی‌نظیر
 • – بافتی نرم و سبک
 • – ماندگاری طولانی
۱۷,۲۰۰ تومان

لاک لب لنسور سری My Love شماره 01

لاک لب «لنسور» (Lansur) سری (My Love) کد 01 از نوع براق‌ و حجم‌دهنده است. برند این لاک لب ایتالیایی است و در تولید آن از مواد اولیه‌ی ایتالیایی استفاده شده است.

۳۸,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع مای مدل کریستال شاین شماره 510

 • – درخشندگی فوق العاده
 • – بافتی نرم و سبک
 • – ماندگاری طولانی
۲۸,۶۰۰ تومان

رژلب مایع شون سری Amazing Shiny شماره S61

 • 7 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • SPF
  ندارد
۲۶,۸۷۰ تومان

پالت رژ لب آرت اسکین شماره 01

پالت 24 رنگ رژ لب آرت اسکین حاوی عصاره کره کاکائو است که از خشکی و ترک خوردن لب ها جلو گیری میکند روی پوست لب به راحتی حرکت میکند و کاملا پوست لب را یکدست و زیبا میکند.

۸۹,۰۰۰ تومان

رژ لب جامد شون سری Aqua Charming شماره A12

 • – رژ لب نسبتا مات
 • – حاوی روغن آووکادو
 • – دارای ویتامین E
۳۵,۶۰۰ تومان

رژ لب مایع کالیستا مدل Stain Matt شماره L83

 • – دارای ساختار مایع مات
 • – پوشش دهی کامل و یکنواخت
 • – ماندگاری بالا برای تمام روز
۴۴,۶۹۰ تومان

رژ لب جامد بورژوآ مدل Rouge Velvet شماره 03

 •  بافت بسیار سبک

  رنگ صورتی تیره
  – رنگی عمیق
 • – با دوام 24 ساعته
 • – حاوی موم‌های رطوبت رسان
۹۸,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع شون سری Velvet Matt شماره M22

 • – حاوی روغن هسته انگور
 • – دارای بافت غیر چسبنده و با قدرت پوشانندگی بالا
۳۳,۶۸۰ تومان

رژ لب جامد شون سری Velvet Semi Matt شماره M21

 • – رژ لب نیمه مات
 • – حاوی روغن آووکادو
۳۳,۶۸۰ تومان

رژ لب مایع کالیستا مدل Vivid Shine شماره S31

 • – پوشش دهی کامل و یکنواخت
 • – ماندگاری مناسب
 • – پخش آسان بر روی لب ها
 • – بی رنگ
۳۳,۵۰۰ تومان

رژ لب مایع فلورمار شماره 102

. لب ها را نرم کرده و ظاهری براق به آنها می دهد. کره گیاه شیا و انبه رطوبت طبیعی آنها را حفظ کرده و آنها را انعطافپذیر می نماید.

۴۳,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع شون سری Amazing Shiny شماره S11

 • – جلوه براق
 • – حاوی روغن هسته آلبالو
 • – دارای بافت غیر چسبنده و با قدرت پوشانندگی بالا
۳۵,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع کالیستا مدل Vivid Shine شماره S34

 • – پوشش دهی کامل و یکنواخت
 • – ماندگاری مناسب
 • – پخش آسان بر روی لب ها
۲۹,۰۰۰ تومان

بالم لب اویور مدل پاستیل

 • -این محصول حاوی عصاره شی باتر ، بارسازی کننده و التیام بخش است که باترکیبی از ویتامین A,E,C سبب حفظ و افزایش رطوبت لب ها به مدت طولانی می گردد.

  – با استفاده مدام ار این محصول نرمی و لطافت را به لبهایتان هدیه دهید
۲۲,۰۰۰ تومان

مداد لب آی فیس شماره L-19

 • شماره رنگ
  L-19
 • رنگ پایه
  قرمز قهوه ای
 • مقدار
  5 گرم
۱۵,۰۰۰ تومان

مداد لب گلدن رز شماره 228

 • شماره رنگ
  228
 • رنگ پایه
  گلبهی
 • مقدار
  1.14 گرم
 • ضد آب
  خیر
۳۵,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع آی فیس مدل PhotoReady شماره 15

یکی از سری لوازم آرایش آی‌فیس بوده که دارای کیفیت ساخت و مرغوبیت بالایی بوده و دارای رنگ‌بندی و مدل‌های فراوانی است. این رژلب فاقد هرگونه مواد فاسد و نامرغوب بوده و پس از استفاده هرگز احساس سنگینی و چسبندگی بر روی لب‌های خود نمی‌کنید.

۲۲,۰۰۰ تومان

رژ لب مایع لنسور سری Glaze شماره 15

 • – جلوه جذاب و درخشان
 • – حاوی مرطوب‌کننده
 • – پایه رنگ: قهوه‌ای – صورتی
۴۳,۷۰۰ تومان

رژ لب جامد فلورمار مدل پرتی شماره P319

 • وزن
  10 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • SPF
  ندارد
۴۶,۰۰۰ تومان

رژ لب مات میبلین سری Sensational matte شماره 981

رژ لب مات «میبلین» مدل  (Color Sensational)، فرمولاسیونی غنی شده از رنگدانه دارد و درعین پوشانندگی بالا، طراوت بسیاری به لب ها می بخشد. این رژ لب دارای طیف متنوعی از رنگ هاست و هر نوع سلیقه آرایشی را پاسخگو می باشد این محصول مات می باشد.

۷۹,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب کامان مدل ALOE VERA SHINE

  31,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب لابلو مدل Watermelon Shine

  65,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب دکتر ژیلا مدل B01 وزن 12 گرم

  14,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کرم و نرم کننده لب

  بالم لب نئودرم مدل Soothing Repair حجم 15 میلی لیتر

  28,200 تومان
  نمایش ویژگیها
 • بالم لب

  بالم لب مرو مدل Mini بسته ۳ عددی

  18,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب آرت دکو مدل Soft شماره 12

  129,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب لورآل سری Infaillible شماره 103

  نمایش ویژگیها
 • خط لب

  مداد لب سوپرتاچ شماره 09

  19,400 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز شماره 519

  29,500 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب بورژوآ مدل Levres Contour شماره 21

  120,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  مداد لب بورژوآ مدل 08 Corail

  35,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • مداد لب

  مداد لب گلدن رز مدل DREAM شماره 502

  32,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه